مرکز صدور کارت سلامت کامیون داران در گلپایگان افتتاح شد

گلپایگان- فرماندار گلپایگان گفت: مرکز صدور کارت سلامت کامیون داران در گلپایگان افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار مهر، حسین فراست پیش از ظهر یکشنبه، در آیین آغاز به کار فعالیت مرکز صدور کارت سلامت رانندگان حمل و نقل عمومی غرب استان اصفهان، اظهار داشت: با فعالیت این بخش یکی از خواسته های به حق رانندگان زحمتکش و پرتلاش شهرستان برآورده شد.

وی افزود: این امر به دلیل یکی از مشکلاتی که در کشور با آن مواجه هستیم باید صورت بگیرد و تمرکز امور جاری در مراکز استان مشکلات عدیده ای برای مردم به وجود آورده است. اگر ما شعار تمرکززدایی می دهیم باید اختیارات ادارات کل را به شهرستان ها واگذار کنیم که این امر با دیدگاه استاندار اصفهان در راستای برآورده کردن انتظارات فرمانداران تحقق خواهد یافت.

فرماندار گلپایگان با بیان اینکه انجام برخی امور سفرهای طولانی و ناخواسته را برای مردم ایجاد می کند، تصریح کرد: با تحقق برخی اقدامات از جمله طرحی که امروز شاهد فعالیت آن در گلپایگان هستیم رانندگانی که مجبور بودند طی سال یک یا دو بار برای دریافت کارت سلامت به مرکز استان مراجعه کنند، از این کار معاف خواهند شد.

وی با اشاره به اینکه تفویض برخی اختیارات استاندار به فرمانداران با دیدگاه مثبت استاندار اصفهان باید موجب این تفویض اختیار از سوی مدیران کل به مسئولین ادارات شهرستان نیز شود تا با این اقدام موانع سر راه مردم کم شود، افزود: رانندگان امور حمل و نقل شریان حیات اقتصادی کشور محسوب می شوند چنانکه برخی کم کاری های آنها در کشورهای پیشرفته موجب رخدادهای جبران ناپذیر در این کشورها شده است.

فراست با تأکید بر اینکه اهمیت کار و زحمات رانندگان بر کسی پوشیده نیست، بیان داشت: فعالیت اثرگذار و مؤثر رانندگان علیرغم گمنامی آنها بسیار چشمگیر بوده و یک کم کاری و سکون رانندگان مشکلات عدیده ای برای هر منطقه یا کشور به وجود خواهد آورد زیرا گردش اقتصادی هر منطقه ای با فعالیت امور حمل و نقل که از سوی رانندگان صورت می گیرد، اتفاق می افتد.

وی در پایان تصریح کرد: ما از زحمات رانندگان در فصول سرد و گرم مطلع هستیم و می دانیم زحمات زیادی متحمل شده و کار بسیار مهم و با اهمیتی دارند که توقف این فعالیت موجب خسران و صدمات غیرقابل جبران در هر مملکت خواهد شد.

حذف تردد رانندگان کامیون گلپایگان به اصفهان

در ادامه این مراسم، مدیرعامل شرکت تعاونی کامیون داران اظهار داشت: یکی از آرزوهای دیرینه رانندگان زحمتکش به واقعیت رسید و هزاران راننده ناوگان باری و مسافری برون شهری غرب استان با فعالیت این مرکز سفر اجباری آنها به مرکز استان برای دریافت کارت هوشمند حذف شد.

وی با تشریح فعالیت حوزه صدور کارت سلامت رانندگان بیان کرد: با فعالیت مستمر این مرکز شاهد کاهش تردد رانندگان، اتلاف وقت و هزینه اضافی خواهیم بود و در مجموع به اقتصاد، سلامتی و ایجاد اشتغال در منطقه کمک خواهد شد.

حسن صالحی تصریح کرد: از سال ۸۶ پیگیری فراوانی در راستای فعالیت این مرکز از سوی تعاونی کامیون داران گلپایگان صورت گرفته و امروز با حضور مسئولان شهرستان و متصدیان امور حمل و نقل شهرستان های غرب استان شاهد افتتاح و فعالیت مرکز صدور کارت سلامت هستیم.

وی با اشاره به حضور اکیپ های مختلف در فرآیند فعالیت مرکز صدور کارت سلامت در شهرستان گلپایگان اظهار داشت: خانم دکتر رستمی به عنوان مسئول این مرکز از امروز ۱۹ آذرماه شرایط فعالیت آن را فراهم خواهند کرد.

کد خبر 4167818

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 3 =