در گفتگو با مهر مطرح شد؛

حضور هر تیم خارجی با یک داور/ نمره قبولی برای داوران کشتی آزاد

شناسهٔ خبر: 4170861 -
رئیس کمیته داوران فدراسیون کشتی گفت: هر تیم خارجی برای حضور در رقابتهای کشتی آزاد جام باشگاه های جهان در اصفهان یک داور از کشورش به همراه خواهد داشت.

محمد ابراهیم امامی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه تمام تلاش تیم داوری در اصفهان، قضاوت عادلانه و صحیح مثل هفته گذشته در جام باشگاه‌های کشتی آزاد است، اظهار داشت: خوشبختانه در رقابتهای کشتی آزاد جام باشگاه های جهان که هفته گذشته در تهران برگزار شد شاهد قضاوت های خوبی از سوی داوران ایرانی بودیم. همچنین هر از گاهی با مشاهده اشکال در قضاوت داوران خارجی، به موضوع ورود می کردیم تا عدالت اجرا شود.

وی تصریح کرد: ما برای رقابتهای کشتی فرنگی جام باشگاه های جهان که از فردا در اصفهان برگزار می شود از بهترین داوران خودمان استفاده خواهیم کرد تا در کنار داوران خارجی بتوانند قضاوت های خوبی داشته باشند. البته هرکدام از تیم های خارجی، یک داور از کشورشان به ایران خواهند آورد و برخی کشورهای دیگر هم که تیمی در این مسابقات ندارند با هماهنگی اتحادیه جهانی می توانند داور داشته باشند.

داور المپیکی کشتی ایران در پایان افزود: عصر امروز چهارشنبه به همراه آشوک کومار نماینده اتحادیه جهانی در کلینیک داوری مسابقات جام باشگاه های جهان حضور خواهیم داشت تا آخرین قوانین و مقررات در این کلینیک بصورت تئوری و عملی مطرح شود.

به گزارش خبرنگار مهر، چهارمین دوره رقابت‌های کشتی فرنگی جام باشگاه‌های جهان روزهای ۲۳ و ۲۴ آذرماه در سالن ۶ هزار نفری مجموعه ورزشی نقش جهان شهر اصفهان برگزار می شود.

بر این اساس برنامه این رقابت ها به شرح زیر است:

چهارشنبه ۲۲ آذرماه:

ساعت ۱۵ تا ۱۶: جلسه داوران

ساعت ۱۶ تا ۱۷: جلسه مشترک داوران، مربیان و قرعه کشی تیم ها

پنجشنبه ۲۳ آذرماه:

ساعت ۷:۱۵ تا ۷:۴۵: معاینات پزشکی

ساعت ۷:۳۰ تا ۸: وزن کشی تمامی اوزان

ساعت ۱۰ تا ۱۴: مسابقات دور اول و دوم

ساعت ۱۵ تا ۱۶:۳۰: مسابقات دور دوم و سوم

ساعت ۱۶:۳۰ تا ۱۷: مراسم افتتاحیه

ساعت ۱۷ تا ۱۸:۳۰: مسابقات دور سوم

ساعت ۱۸:۳۰ تا ۲۱:۳۰: مسابقات میان گروهی

جمعه ۲۴ آذرماه:

ساعت ۷ تا ۷:۳۰: وزن کشی تمامی اوزان

ساعت ۹ تا ۱۰:۳۰: مسابقات برای مشخص شدن تیم های سرگروه

ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۲: مسابقات کسب عناوین پنجم به بعد

ساعت ۱۳:۳۰ تا ۱۵: مسابقه رده بندی

ساعت ۱۵ تا ۱۶:۳۰: مسابقه فینال

همچنین اسامی تیم های شرکت کننده در این رقابت ها نیز به شرح زیر است:

۱- دینامو ارمنستان

۲- جئورجین کلاب گرجستان

۳- پائوک یونان

۴- بوداپست سی اس مجارستان

۵- اسکاپ (اسپورت کلاب فیزیکیال آکادمی) قرقیزستان

۶- المپیک هاپ رومانی

۷- مسکو روسیه

۸- تاجیک ایر تاجیکستان

۹- بیوک شهیر ترکیه

۱۰- سامسون اوکراین

۱۱- سیناصنعت ایذه

۱۲- بیمه رازی اصفهان

۱۳- شهدای مدافع حرم قم

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
4 + 0 =