بیش از ۵۰میلیارد تومان به واحد های صنعتی و کشاورزی پرداخت شده است

سنندج - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان گفت: از ابتدا سال ۹۶ تا کنون ۵۰ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان به واحد های تولیدی بخش صنعت و کشاورزی در استان پرداخت شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد دروزمی شامگاه چهارشنبه در جلسه کار گروه رفع موانع تولید که در استانداری کردستان برگزار شد، گفت: در سال جاری ۲۲۳ مورد در بخش صنعت و در بخش کشاورزی ۵۷۳ مورد در سامانه بهین یاب ثبت نام کرده اند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان گفت: از ۲۲۳ مورد ثبت نامی بخش صنعت ۱۱۸ مورد در کار گروه ها به تصویب رسید و جمعاً ۲۷ مورد به مبلغ ۴۰ میلیارد تومان منجر به پرداخت شده است. 

وی افزود: از ۵۷۳ مورد بخش کشاورزی ۴۷۲ مورد در کار گروه ها به تصویب رسید و جمعاً ۶۷ مورد به ارزش ۱۰ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان منجر به پرداخت شده است. 

دروزمی گفت: در جمع بخش های صنعت و کشاورزی ۷۶۶ مورد ثبت نام کردند که جمعاً ۵۰ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان منجر به پرداخت تسهیلات شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت عنوان کرد: در بخش بازسازی و نوسازی ۱۰۱ مورد به ارزش ۶۹ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان در سامانه ثبت نام کردند و از این میزان ۲۶ مورد ۱۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان منجر به پرداخت شده است‌.

وی افزود: ۱۷۶ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان به تصویب کار گروه های سازمان رسید و از این میزان تا کنون ۵۰ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان منجر به پرداخت شده است و برای افزایش این میزان نیازمند مساعدت بانک ها هستیم.

کد خبر 4171669

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 11 =