وزارت دفاع قطر؛

در صورت نیاز ارتش از کشور در برابر دشمنان حمایت می کند

شناسهٔ خبر: 4173927 -
وزارت دفاع قطر اعلام کرد که رژه نظامی اخیر که در این کشور برگزار شده است، حامل پیامی روشن است که قطر مردان و جوانانی دارد که در برابر دشمن از کشور حفاظت کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از «راشا تودی»، وزارت دفاع قطر اعلام کرد که رژه نظامی ارتش قطر که اخیرا برگزار شده است حامل پیامی روشن است و معنای آن این است که این نیروها در صورت لزوم از قطر حمایت خواهند کرد.

«سالم الاحبابی» هماهنگ کننده این رژه اعلام کرده که رژه نظامی با مشارکت نیروهای زمینی، نیروی هوایی و حضور تعداد زیادی از شهروندان داوطلب که برای اولین بار به نیروهای ارتش ملحق شده اند برگزار شده است و تجهیزات نظامی پیشرفته ارتش قطر هم در این رژه به نمایش گذاشته شده است.

الاحبابی تأکید کرد که شمار نظامیان و غیرنظامیانی که به نیروهای ارتش ملحق شده اند امسال چهار برابر دفعات قبل بوده است و افزود: رژه نظامی بزرگی که در قطر برگزار شده است پیام واضحی به جهان منتقل می کند که قطر مردان و جوانانی دارد که در برابر دشمنان از این کشور حمایت خواهند کرد.

بر اساس این خبر قرار است ۱۸ دسامبر هم نیروهای زمینی ارتش قطر در راهپیمایی ملی در مسیر ساحلی دوحه به مناسبت روز ملی قطر مشارکت داشته باشند.

بعد از بحران کشورهای عربی با قطر و نگرانی از احتمال حمله نظامی به این کشور، ارتش قطر بارها با برگزاری رژه نظامی توان نظامی خود را به نمایش گذاشته است.

برچسب‌ها

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
5 + 0 =