برگزیدگان جشنواره جوان خوارزمی معرفی شدند

برگزیدگان نوزدهمین جشنواره جوان خوارزمی معرفی شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، هر ساله جشنواره جوان خوارزمی با هدف شناسایی، معرفی، جذب و پرورش استعدادهای جوان کشور، ارج نهادن و تقدیر از پژوهشگران و نوآوران و همچنین ترویج فرهنگ نوآوری و کاربردی کردن نتایج تحقیقات و کارآفرینی دانش‌بنیان در میان جوانان کشور برگزار می‌شود.

امسال هم برای نوزدهمین دوره جشنواره جوان خوارزمی برگزار و برگزیدگان آن معرفی و تقدیر می‌شوند.

ارزیابی طرح‌ها در گروه‌های تخصصی و گزینش نهایی برگزیدگان آن در هیأت داوران تا آبان ماه سال جاری بوده که قرار است امروز ۴۱ نفر که شامل ۳۰ برگزیده در بخش دانش‌آموزی و ۱۱ برگزیده در بخش دانشجویی می‌شود، تجلیل شوند.

بعد از فراخوان، در بخش دانش‌پژوهان و فناوران نوزدهمین دوره از جشنواره جوان خوارزمی، ۶۷۲ تقاضا در سامانه جشنواره ثبت شد که بعد از ارزیابی، ۳۸۳ طرح به گروه‌های تخصصی ارجاع داده شد.

تعداد ۱۱ طرح به عنوان برگزیده نهایی بخش دانش‌پژوهان و فناوران نوزدهمین جشنواره جوان خوارزمی انتخاب شد.

گروه‌های تخصصی شامل فناوری نانو، علوم پایه، عمران، فناوری‌های شیمیایی، مکانیک، برق و کامپیوتر، کشاورزی و منابع طبیعی هستند.

اسامی برگزیدگان بخش دانش‌پژوهان و فناوران جشنواره جوان خوارزمی به شرح زیر است:

محمد بهبهانی رتبه اول پژوهش‌های بنیادی در گروه فناوری نانو

محمدرضا مهدوی رتبه دوم پژوهش‌های بنیادی در گروه عمران

ایمان ستایش رتبه سوم پژوهش‌های بنیادی در گروه علوم پایه

فاطمه مهندس رتبه سوم پژوهش‌های بنیادی در گروه فناوری‌های شیمیایی

مسعود عیدی عطارزاده و بنیامین کنکاشور، رتبه اول پژوهش‌های کاربردی در گروه مکانیک

اسماعیل محمدی فلاورجانی، رتبه دوم پژوهش‌های کاربردی در گروه برق و کامپیوتر

مهرداد کرمی رتبه سوم پژوهش‌های کاربردی در گروه کشاورزی و منابع طبیعی

مسعود یوسفی و انوشه کفاش رتبه سوم طرح‌های توسعه‌ای در گروه‌ کشاورزی و منابع طبیعی

نوید راست خدیو و سید حسین هاشمی‌پور رتبه سوم طرح‌های توسعه‌ای در گروه مکانیک

محدثه درودیان رتبه سوم نوآوری در گروه علوم پایه

نگین حقیقت و آرمان منتظریان رتبه سوم نوآوری در گروه عمران

اسامی برگزیدگان در بخش دانش‌آموزی به شرح زیر است:

ابوالقاسم انصاری‌نسب و امیرحسین فیروزی رتبه اول در گروه کشاورزی و منابع طبیعی

علی نوروزی رتبه دوم در گروه کشاورزی و منابع طبیعی

محمد قاسمی رتبه دوم در گروه کشاورزی و منابع طبیعی

علیرضا سرحدی‌زاده رتبه دوم در گروه علوم زیستی و پزشکی

اهورا آقابابایی و فاطمه فهیمی رتبه سوم در گروه علوم زیستی و پزشکی

بهار نیک‌طبع رتبه سوم در گروه نانوفناوری

متین فراهانی رتبه دوم در گروه برق و الکترونیک

امیررضا ضیایی و سینا سلیمی رتبه دوم در گروه کامپیوتر

پوریا عباسی شنبه‌بازاری، سید پارسا نشایی و کارن رهنمون رتبه سوم در گروه کامپیوتر

سید جواد اسدپور خمسی و امین مکدر دائم‌دوست رتبه دوم در گروه مکاترونیک

مسعود رشیدپور رتبه سوم در گروه مکانیک

زهرا می‌آبادی و فاطمه زارع کاریزی رتبه سوم در گروه مکانیک

مهدی صالح رتبه دوم در گروه ریاضی

متین امینی رتبه سوم در گروه ریاضی

علی پیرگر رتبه سوم در گروه فیزیک و نجوم

محمد سروش خوانجه‌سپهر رتبه دوم در گروه علوم دینی و قرآن‌پژوهی

ملیکا محبی رتبه دوم در گروه علوم اجتماعی و روانشناسی

فرزین زین‌الدینی میمند رتبه دوم در گروه علوم اجتماعی و روانشناسی

ملیحه تقی‌زاده شاه‌آبادی رتبه دوم در گروه علوم اجتماعی و روانشناسی

فرشید علی‌مرادی رتبه سوم در گروه علوم اجتماعی و روانشناسی

مهنازالسادات دانشمند رتبه دوم در گروه زبان و ادبیات فارسی

علی برآوردی رتبه دوم در گروه زبان و ادبیات فارسی

امیدرضا خدادادی نجف‌آبادی رتبه سوم در گروه زبان و ادبیات فارسی

نجمه رضایی بلان رتبه سوم در گروه زبان و ادبیات فارسی

متین مولودیان رتبه اول در گروه هنر

فرخ‌مهر رئیسی ماکیانی رتبه دوم در گروه هنر

علیرضا زرنگ و مینا ضیاء رتبه دوم در گروه هنر

نگین کاویانی رتبه دوم در گروه هنر

شایان نقیبی و امیرحسین کشاورز مولایی رتبه سوم در گروه هنر

عارف شاهدی‌نواز خلجان رتبه سوم در گروه هنر

کد خبر 4175287

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 7 =