جانشین فرمانده بسیج مستضعفین:

پیروزی جبهه مقاومت عصبانیت استکبار را به دنبال داشت

شناسهٔ خبر: 4175905 -
اردبیل – جانشین فرمانده سازمان بسیج مستضعفین گفت: پیروزی جبهه مقاومت عصبانیت استکبار را به دنبال داشته است.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار علی فضلی بعدازظهر دوشنبه در سومین کنگره شهدای دانشجو و مدافعان حرم اردبیل اظهار داشت: نابودی داعش به پاس خون شهدای مدافع حرم و از جان گذشتگی جبهه مقاومت عصبانیت استکبار را به دنبال دارد.

وی افزود: جبهه مقاومت با رشادت و ایثارگری توانسته در مقابل استکبار ایستادگی کند و در نهایت نیز با رشادت شش‌ساله داعش را شکست دهد.

جانشین فرمانده سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه فرهنگ شهادت طلبی نیز خشم و انزجار استکبار را به دنبال داشته است، اضافه کرد: در طول تاریخ انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و حتی پس از آن ترفندهای دشمن برای ضربه به نظام و آرمان‌های آن تمامی نداشته و امروز نیز به قوت خود باقی است.

به گفته فضلی با وجود تمامی ترفندها برای ضربه به نظام، رزمندگان اسلام و مدافعان حرم همواره در صحنه بوده و از عزت و اقتدار کشور دفاع کردند.

وی نمونه ترفندهای دشمن برای ضربه زدن به اسلام را اظهارات ترامپ و نامیدن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی دانست و تأکید کرد: با این وجود مسلمانان آگاهانه در مقابل آن ایستاده و اعتراض خود را نشان دادند.

جانشین فرمانده بسیج مستضعفین بیان داشت: به فرموده امام راحل استکبار و آمریکا همواره دشمن اصلی جهان اسلامی است و امروز برای مقابله با ترفند دشمن ما نیازمند ترویج فرهنگ ایثار و شهادت هستیم.

سردار فضلی برگزاری یادواره‌های شهدا را اقدام درخوری به منظور ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دانست و به ضرورت تداوم آن تأکید کرد.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
5 + 10 =