ناظرین برتر سامانه ۱۸۸۸ در شرق تهران تجلیل شدند

ناظرین برتر سامانه ۱۸۸۸ در شرق تهران تجلیل شدند.

به گزارش خبرگزاری مهر، درجلسه هم اندیشی با ناظرین برتر  که با محوریت  سامانه ۱۸۸۸ منطقه با حضور مشاور و مدیر دفتر شهردار ، رئیس اداره بازرسی و جمعی از مدیران  برگزار شده بود ، از تعدادی از ناظرین برتر منطقه تجلیل به عمل آمد.

مدیر اداره بازرسی منطقه  با بیان اینکه تعداد کل ناظرین فعال در شش ماهه اول سال ۹۶ درمناطق ۲۲ گانه ۶۰۵ ناظر است گفت : ناظرین فعال این منطقه  تعداد ۱۹ نفر می باشند که این ناظرین در مجموع ۲۶۱ پیام در سامانه ثبت کرده اند.

در این جلسه با ارائه پاورپوینتی ضمن  تعریف ناظر از دید سامانه۱۸۸۸  ،گزارشی از حیطه عملکردی پیام ها ارائه و به وضعیت پیام ها رسیدگی شد.

بر اساس گزارش ارائه شده،  ۲ هزار و ۷۹۱ فقره پیام در سامانه ۱۸۸۸ در شش ماهه اول سال ۹۶ توسط ناظرین مناطق ۲۲ گانه ارائه و  از این تعداد ۲۶۱ فقره پیام مربوط به ناظرین منطقه ۱۳ است.

 در ارزیابی صورت گرفته توسط سامانه۱۸۸۸ بازرسی شهرداری تهران،  به ازای هر هزار و ۱۳۳ نفر یک ناظر  در منطقه ۱۳ وجود دارد که  از میانگین سایر مناطق بالاتر است .

این پیام ها  در  موضوعات حمل و نقل و ترافیک، فنی و عمرانی ، خدمات شهری ، اجتماعی ، فرهنگی و شهرسازی و معماری بوده که پیام های مربوط به اتوبوسرانی، آسفالت، دریچه، امور شهری، ساخت و ساز  و.. از موارد دارای فراوانی می باشند.

در پایان جلسه مشاور و مدیر دفتر شهردار منطقه و مدیر بازرسی منطقه  از فعالیت ناظرین برتر تقدیر و تشکر کردند.

کد خبر 4181746

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 2 =