برنامه ریزی برای انتقال گاز به ۹۶ درصد روستاهای کشور

نیشابور -مدیر عامل شرکت مهندسی و توسعه گاز کشور گفت : سیاست دولت این است که در سال های آینده به ۹۶ درصد روستاهای کشور گازرسانی کند.

به گزارش خبرنگار مهر، حسن منتظر تربتی بعدازظهر چهارشنبه در مراسم افتتاح خط انتقال و گازرسانی به شهر همت آباد فیروزه اظهار کرد :توسعه فقط در بهره مندی از آخرین دستاوردهای تکنولوژی نیست بلکه توسعه فرهنگی نیز در کنار توسعه اقتصادی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. 

وی افزود :فرهنگ صرفه جویی در بین مردم کم رنگ شده است و باید مدیران کشور دوباره این فرهنگ را در کشور ترویج کنند ، پایداری و افزایش تاب آوری در  شبکه تامین گاز کشور برای ما اهمیت دارد. 

مدیر عامل شرکت مهندسی و توسعه گاز کشور تصریح کرد:پروژه های گازرسانی بسیار سخت است و در پروژه های گازرسانی حرف اول را بودجه ها می زند که خوشبختانه دولت توانسته است منابع آن را فراهم کند 

تربتی بیان کرد : با تمهیداتی که صورت گرفته است در دولت دوازدهم شاهد آن خواهیم بود که تمام شهرها و روستاهای بالای ۲۰ هزار خانوار از نعمت گاز برخودار شود. 

وی ادامه داد :در چندسال آینده با توجه به سیاست های دولت صددرصد شهرها و ۹۶ درصد روستاهای کشور از نعمت گاز بهره مند شوند. 

مدیر عامل شرکت مهندسی و توسعه گاز کشور همچنین درخصوص اتصال شهر همت آباد به نعمت گاز گفت: خوشبختانه آخرین شهر ، شهرستان فیروزه هم به شبکه گاز متصل شد و امید است در دولت دوازدهم بهترین خدمات را به مردم عرضه کنیم.

کد خبر 4184878

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 10 =