برگزیدگان بیست و دومین المپیاد علمی دانشجویی تقدیر شدند

شناسهٔ خبر: 4189466 -
برگزیدگان بیست و دومین المپیاد علمی دانشجویی کشور با حضور وزیر علوم، رئیس سازمان سنجش و روسای دانشگاه ها تقدیر شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم تقدیر از برگزیدگان بیست و دومین المپیاد علمی دانشجویی کشور با حضور منصور غلامی وزیر علوم، ابراهیم خدایی رئیس سازمان سنجش و برخی از روسای دانشگاه ها در سازمان سنجش برگزار شد.

جدول برگزیدگان بیست و دومین المپیاد علمی دانشجویی کشور

 زبان و ادبیات فارسی
محمدحسین توفیق زاده دانشگاه شیراز      رتبه اول مدال طلا
حمیدرضا فهندژ سعدی دانشگاه شیراز رتبه دوم مدال نقره
علوم اقتصادی
پویا بحری دانشگاه تهران      رتبه اول مدال طلا
کیان فرح زا دانشگاه شهیدبهشتی رتبه دوم مدال نقره
عاطفه عبدالهی دانشگاه شیراز      رتبه سوم مدال برنز
الهام کوهی   دانشگاه علامه طباطبایی رتبه سوم مدال برنز
الهیات و معارف اسلامی
مهدی کهکی دانشگاه امام صادق (ع) رتبه اول مدال طلا
رامین اژدری دانشگاه امام صادق (ع)     رتبه دوم مدال نقره
سارا جاودان دانشگاه غیرانتفاعی قرآن و حدیث رتبه سوم مدال برنز
مریم زارع گاریزی   دانشگاه قرآن و حدیث رتبه سوم مدال برنز
علوم تربیتی
زهرا حلوانی دانشگاه امام صادق (ع) رتبه اول مدال طلا
الهام رفیعی طرقبه دانشگاه فردوسی مشهد رتبه اول مدال طلا
ریحانه شوقی سینی دانشگاه فردوسی مشهد رتبه دوم مدال نقره
حقوق
بهنام امیدی دانشگاه امام صادق (ع) رتبه اول مدال طلا
محمدجواد عسگری دانشگاه شهیدبهشتی رتبه دوم مدال نقره
عرفانه ترکاشوند دانشگاه شهیدبهشتی رتبه سوم مدال برنز
شیمی
برنا سعیدنیا دانشگاه صنعتی شریف رتبه اول مدال طلا
سیدحیدر مروج دانشگاه صنعتی شریف رتبه دوم مدال نقره
فیزیک
حسین حسین آبادی دانشگاه صنعتی شریف رتبه اول مدال طلا
زیست شناسی
مینا طلوع غنی دانشگاه تهران      رتبه اول مدال طلا
ساجده باهنر   دانشگاه اصفهان      رتبه دوم مدال نقره
حسن ساعی آهن دانشگاه تبریز      رتبه دوم مدال نقره
آمار
فاطمه علیزاده دانشگاه تهران      رتبه دوم مدال نقره
یوسف طاهری سجاسی دانشگاه فردوسی مشهد رتبه دوم مدال نقره
زهرا اویسی دانشگاه الزهرا (س) رتبه سوم مدال برنز
کیانا غلامپور یزدی دانشگاه شهیدبهشتی رتبه سوم مدال برنز
فاطمه قاسمیان دانشگاه اصفهان      رتبه سوم مدال برنز

ادامه جدول برگزیدگان بیست و دومین المپیاد علمی دانشجویی کشور

ریاضی
علیرضا عطایی دانشگاه صنعتی شریف رتبه اول مدال طلا
علی چراغی دانشگاه صنعتی شریف رتبه دوم مدال نقره
کیوان میرزایی دانشگاه فردوسی مشهد رتبه سوم مدال برنز
مهندسی برق
سید مهدی آسیدعلی دانشگاه صنعتی امیر کبیر رتبه اول مدال طلا
مصطفی رمضانی ورزنه دانشگاه صنعتی امیر کبیر رتبه دوم مدال نقره
مسعود کارگران دانشگاه اصفهان رتبه دوم مدال نقره
مهندسی شیمی
محمد مرادی دانشگاه صنعت نفت   رتبه اول مدال طلا
علی فتحی گنجه لو    دانشگاه صنعتی سهند    رتبه دوم مدال نقره
مهدیس فرشی تقوی دانشگاه صنعتی امیر کبیر رتبه سوم مدال برنز
علیرضا مؤذنی دانشگاه صنعتی اصفهان رتبه سوم مدال برنز
علی عیدی نجف آبادی  دانشگاه صنعتی شریف رتبه سوم مدال برنز
مهندسی عمران
سید سعید حسینی ورزنده دانشگاه صنعتی امیر کبیر رتبه اول مدال طلا
حسین سپهوند دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران رتبه اول مدال طلا
جواد منصوری دانشگاه صنعتی شریف رتبه دوم مدال نقره
امین براتیان    دانشگاه صنعتی شاهرود   رتبه دوم مدال نقره
مهرداد باقری دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی رتبه سوم مدال برنز
رضا یزدانی    دانشگاه اصفهان رتبه سوم مدال برنز
مهندسی مکانیک
حسین عبدی دانشگاه صنعتی شریف رتبه اول مدال طلا
سعید اخوان   دانشگاه خلیج فارس بوشهر رتبه دوم مدال نقره
مهران سعد آبادی    دانشگاه صنعتی امیر کبیر رتبه دوم مدال نقره
امین محمدی نصرآبادی دانشگاه صنعتی شریف رتبه سوم مدال برنز
بهمن منصوری دانشگاه علم و صنعت ایران   رتبه سوم مدال برنز
مهندسی کامپیوتر
علیرضا روشن ضمیر دانشگاه تهران      رتبه اول مدال طلا
میلاد رضوی محسنی    دانشگاه صنعتی شریف رتبه دوم مدال نقره
امیرحسین عبیری دانشگاه تهران      رتبه سوم مدال برنز
مجید فرهادی دانشگاه شهید بهشتی   رتبه سوم مدال برنز
نسترن مرادزاده فرید دانشگاه صنعتی امیرکبیر رتبه سوم مدال برنز
زراعت و اصلاح نباتات
سید زهره حیدری توتشامی دانشگاه رازی کرمانشاه    رتبه اول مدال طلا
فرانک خان احمدی دانشگاه صنعتی اصفهان رتبه دوم مدال نقره
علی ربانی    دانشگاه صنعتی اصفهان    رتبه سوم مدال برنز

ادامه جدول برگزیدگان بیست و دومین المپیاد علمی دانشجویی کشور

طراحی صنعتی
ریحانه اکبری مقدم دانشگاه آزاد واحد تهران مرکزی رتبه اول مدال طلا
شیدا امیری ریگی دانشگاه تهران      رتبه اول مدال طلا
ستایش انصاری چهارسوقی دانشگاه هنر اسلامی تبریز رتبه دوم مدال نقره
یاسر اکبری حامد دانشگاه آزاد واحد تهران مرکزی رتبه دوم مدال نقره
غزل جناب دانشگاه تهران رتبه سوم مدال برنز
شبنم کامیار    دانشگاه تهران رتبه سوم مدال برنز
شکیب علی پور    دانشگاه تهران رتبه سوم مدال برنز
جغرافیا
سارا شکیبی دانشگاه تهران      رتبه اول مدال طلا
معصومه آقاجانپور سورکوهی دانشگاه خوارزمی      رتبه دوم مدال نقره
وحید شاکری دانشگاه شهید چمران اهواز رتبه دوم مدال نقره
مبینا قلی نژاد دانشگاه مازندران      رتبه دوم مدال نقره
حامد فدایی باشی   دانشگاه دامغان      رتبه سوم مدال برنز
علوم زمین
افشین شیروانی دانشگاه شیراز    رتبه اول مدال طلا
بهاره میدانی دانشگاه تهران      رتبه دوم مدال نقره
رضا غلامی    دانشگاه شیراز      رتبه سوم مدال برنز
مهندسی مواد و متالورژی
زهرا سعادت صومعه سفلی دانشگاه صنعتی شریف رتبه اول مدال طلا
میلاد گودرزی دانشگاه صنعتی شریف رتبه اول مدال طلا
علیرضا بنده خدا دانشگاه صنعتی اصفهان رتبه دوم مدال نقره
سید محمدباقر غیاثی افجه دانشگاه صنعتی شریف رتبه سوم مدال برنز
رضا گلی فخبی دانشگاه صنعتی اصفهان رتبه سوم مدال برنز
x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
5 + 10 =