پیش‌بینی تحقق ۷۵ درصدی بودجه شهرداری تهران تا پایان سال

معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران با اشاره به اینکه تاکنون تنها ۷۰ درصد از بودجه سال ۹۶ محقق شده است، گفت: پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال ۷۵ درصد است بودجه شهرداری محقق شود.

به گزارش خبرگزاری مهر،  سمیع الله حسینی مکارم در سومین نشست دور نگاه روابط عمومی های شهرداری تهران با اشاره به اینکه تاکنون ۷۰ درصد از درآمدهای شهرداری از بودجه ۱۸ هزار میلیاردی سال ۹۶ محقق شده است، گفت: ما نمی توانیم بیش از این میزان هزینه کنیم، ضمن اینکه براساس پیش بینی ها تا پایان سال تنها ۷۵ درصد بودجه محقق خواهد شد.

وی با بیان اینکه شایعاتی در شهرداری برای ایجاد مشکل و کاستن از انگیزه کارمندان صورت می گیرد، خاطرنشان کرد: علیرغم اینکه به ساماندهی نیروی انسانی معتقد هستیم اما هیچگاه تصمیم نداریم، از میزان اضافه کاری های کارمندان بکاهیم.

معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران با اشاره به اینکه شهرداری تهران در ابتدای سال ۹۶ به اندازه نیروی انسانی دو وزارتخانه نیرو استخدام کرده است، گفت: شهرداری تهران تقریبا ۶۸ هزار کارمند و ۶۵ هزار نیرو در حوزه رفت و روب، شرکت ها و سازمان ها دارد که در مجموع به ۱۲۶ هزار نفر می‌رسد و اولویت اول ما پرداخت حقوق پرسنل و در مرحله دوم پرداخت هزینه های ضروری مانند رفت و روب، پسماند، آتش نشانی و غیره است و امیدواریم در بودجه سال ۹۷ درآمد و هزینه ها منطقی تر باشد.

کد خبر 4190427

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 1 =