فرامرز کردی

بابل - معاون اداری ، مالی و پشتیبانی اداره کل تبلیغات اسلامی مازندران گفت: تحول در ساختار اداری کشور تنها با افزایش سطح آگاهی و به روز شدن اطلاعات کارکنان محقق خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، فرامرز کردی بعدازظهر چهارشنبه در کارگاه آموزشی شبکه وامنیت اطلاعات در سازمان و دولت الکترونیک در سالن شهید آوینی این اداره کل ضمن اشاره به اهمیت موضوع آموزش در سازمان ها و دستگاه های اجرایی و ضرورت بکارگیری از روش های متناسب در جهت تسهیل کار در نظام اداری اظهار داشت : با توجه رشد چشمگیر فن آوری های نوین ، شبکه های مختلف اجتماعی و انتقال سریع اطلاعات باید نظام اداری ما متناسب با این رشد به لحاظ ساختاری ارتقاء پیدا کند.

وی در ادامه با اهمیت به تکنولوژی های اطلاعاتی و رشد فزآینده آن در سال های اخیر افزود : پیشرفت و توسعه نظام اداری در کشور تنها در سایه دولت الکترونیک محقق خواهد شد و باید برای فعال کردن دولت الکتروینک از همه فن آوری های نوین اطلاعاتی و ارتباطی بهره کافی را ببریم.

معاون اداری ، مالی و پشتیبانی اداره کل تبلیغات اسلامی مازندران در بخش دیگری از سخنان خود به مسئله آموزش اشاره کرد و تصریح کرد : مسئله آموزش و پژوهش در ساختار اداری کشور بسیار حائز اهیمت است زیرا تحول در ساختار اداری کشور تنها با افزایش سطح آگاهی و به روز شدن اطلاعات  کارکنان محقق خواهد شد.

فرامرز کردی در ادامه به برگزاری کارگاه آموزشی با عنوان شبکه و امنیت اطلاعات در سازمان و دولت الکترونیک ویژه کارکنان تبلیغات اسلامی مازندران در این دوره اشاره کرد و بیان داشت : این دوره آموزشی با هدف شناخت فرصت ها و تهددیدها در حوزه شبکه و امنیت اطلاعات صورت گرفته است که با حضور بیش از ۱۰۰نفر از کارکنان تبلیغات اسلامی شهرهای مازندران در سالن شهید آوینی برگزار می شود.

معاون اداری ، مالی و پشتیبانی اداره کل تبلیغات اسلامی مازندران ضمن اشاره به نقش  دولت الکترونیک در تسهیل بسیاری از روند اجرایی دستگاه ها تاکید کرد : حوزه فعالیت های دستگاه های اجرایی در نظام اداری کشور با استفاده از خدمات دولت الکترونیک موجب رضایت سطح عمومی جامعه خواهد شد و روند پاسخگویی در خدمات به شیوه ای نوین تغییر خواهد کرد و مطالبات عمومی جامعه هم بیشتر مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

کردی در بخش پایانی سخنان خود به موضوع  مدیریت در دولت الکتروینک اشاره کرد و اظهار داشت : با توجه به فرمایشات و تاکیدات مقام معظم رهبری در سال های اخیر و توجه معظم له به معقوله اقتصاد مقاومتی ، نقش دولت الکتروینک و مدیریت این بخش می تواند بسیاری از مشکلات و معضلات اقتصادی را در این بخش کاهش و حتی در بسیاری از موراد  باعث بهره وری بهتر در حوزه  مدیریت و موجب کاهش هزینه ها خواهد شد.

کد خبر 4196285

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 0 =