مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۲:

۴۲۶۳تن دانه روغنی سویا در مازندران خریداری شد

شناسهٔ خبر: 4196315 -
ساری - مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۲ کشور از خرید چهار هزار و ۲۶۳ تن دانه روغنی سویا در استان خبر داد.

محمد جعفری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: با پیگیری های به عمل آمده مبلغ ۲۰ میلیارد ریال دیگر از مطالبات سویا کاران مازندرانی توسط بانک عامل به حساب آنها واریز شد.

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه۲ با بیان این مطلب اظهار داشت: در سال زراعی جاری ۴ هزار و ۲۶۳ تن دانه روغنی سویا خریداری شده که بهای هر کیلو دانه روغنی سویا با دو درصد ناخالصی و ۱۲ درصد رطوبت ۲۴ هزار و ۶۹۴ است و تاکنون مبلغ ۸۴ میلیارد و ۱۷ میلیون ریال از مطالبات کشاورزان توسط بانک عامل پرداخت شده است.

وی افزود: همچنین با آغاز فصل خرید توافقی برنج از کشاورزان در اولین روز خرید ۴۵ تن برنج درمرکز خرید سیلوی شهید میرزا پور نکا انجام شد و برنج خریداری شده از نوع شیرودی بوده که با قیمت پایه ۵۴۵۰۰ ریال با درصد شکستگی ۸ درصد از برنجکاران خریداری شده است.

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۲ افزود: با توجه به دستورالعمل ابلاغ شده خرید صرفا از کشاورزانی که دارای معرفی نامه از سازمان جهاد کشاورزی می باشند انجام خواهد شد.

جعفری تصریح کرد: وجه برنج تحویلی به مرکز خرید از طریق سامانه بانک عامل به حساب کشاورزان دارای معرفی نامه واریز خواهد شد و هیچ برنجی از دلالان و یا اشخاصی که فاقد معرفی نامه از سازمان جهاد کشاورزی باشند خریداری نمی شود.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
8 + 9 =