نماینده ولی فقیه در مازندران:

تجزیه کشورها هدف دشمنان در مناطق جهان است

شناسهٔ خبر: 4197465 -
ساری - نماینده ولی‌فقیه در مازندران، تجزیه کشورهای بزرگ را از اهداف دشمنان در مناطق مختلف جهان برشمرد.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت‌الله نورالله طبرسی در خطبه‌های نماز جمعه ساری بابیان اینکه تفرقه زمینه شادی دشمنان را ایجاد می‌کند، تجزیه کشورهای بزرگ در مناطق مختلف را از اهداف و نقشه‌های دشمنان بیان کرد.

وی با عنوان اینکه ایران به کشوری مقتدر در جهان تبدیل‌شده است، گفت: تبدیل‌شدن ایران به قدرت جهانی برای آمریکا گران تمام‌شده است و از آن واهمه دارد.

وی با اظهار اینکه آمریکا خود را کدخدای جهان و عالم می‌داند اظهار داشت: دراین‌بین تنها کشوری که مقابل زیاده‌خواهی آن ایستادگی کرده، ایران اسلامی است.

آیت‌الله طبرسی افزود: دشمنان برای دستیابی به اهداف و نقشه‌های خود، توطئه و تفرقه بین کشورها را در دستور کار قرار داده‌اند و دنیای اسلام باید سیره ائمه را سرلوحه کاری خوش قرار دهند.

نماینده ولی‌فقیه در مازندران با تأکید بر اینکه انقلاب اسلامی حاصل رشادت‌ها و جان‌فشانی‌ها شهدا و ایثارگران است، یادآور شد: تفرقه یکی از آفت‌هایی است که دشمن از آن برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی بهره می‌برد و در این راستا باید هوشیار باشیم و از انقلاب خود مراقبت کنیم.

امام‌جمعه ساری، با تأکید بر لزوم حفظ وحدت در کشور یادآور شد: با گسترش تفرقه و نفاق زمینه نفوذ و توطئه دشمنان فراهم می‌شود و باید در مجالس و سخنرانی‌ها، وحدت را حفظ کرده تا انقلاب اسلامی از آسیب‌ها مصون بماند.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
2 + 0 =