برترین های مسابقات کشتی آزاد روستائیان کشور معرفی شدند

سنندج- مسابقات کشتی آزاد روستایی و عشایری قهرمانی کشور در رده نوجوانان با اعلام نفرات و تیمهای برتر به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرنگارمهر،  مسابقات کشتی آزاد روستاییان قهرمانی نوجوانان کشور از روز پنج شنبه  با حضور ۱۵ تیم از استان های سراسر کشور در شهر سریش آباد کردستان آغاز شد وکشتی گیران آزاد کار به مدت دو روز در اوزان مختلف بر روی تشک رفتند.

در بخش  تیمی این دوره از مسابقات تیم همدان مقام نخست، تیم کردستان الف مقام دوم و اصفهان هم مقام سوم را کسب کردند.

 در وزن ۴۵ کیلوگرم مقام اول را احمدرضا زارعی از اصفهان، مقام دوم ابوالفضل قراگوزلو از همدان و مقام سوم هم به صورت مشترک ستار موسوی از گیلان و علی شریفی از کرمانشاه کسب کردند.

در وزن ۴۸ کیلوگرم  امیرحسین عبدی راد از همدان مقام اول،  علیرضا داداشی از قزوین مقام دوم وعلی خدابخشی از کرمانشاه و محمد بهمنی از اصفهان به طور مشترک مقام سوم را به خود اختصاص دادند.

در وزن ۵۱ کیلوگرم هم عباس جهانی از همدان مقام نخست،سعید حسینی از گیلان مقام دوم وبه طور مشترک محمد محمدی از زنجان و رسول لطفی از اصفهان مقام سوم را کسب کردند.
در وزن ۵۵ کیلوگرم هم مقام اول را پیام نظری از کرمانشاه،مقام دوم را علیرضا جعفری مهتاش از البرز و مقام سوم مشترک نیما فیروزی کردستان الف و امیرمحمد گماریان از همدان بدست آوردند.

در وزن ۶۰ کیلوگرم نیز  مقام اول را حسن محمدی از زنجان دوم امیرحسین دده جانی از کردستان ب و مقام سوم  هممشترک شایان حسامی کردستان الف و میثم قوچی پور از البرز به خود اختصاص دادند.

در وزن ۶۵ کیلوگرم محمدحسین نوروزیان از کردستان الف مقام اول،  محمدمهدی اصغری از همدان مقام دوم وبه طور مشترک فردین شمس کرمانشاه ورضا مقدسی خراسان رضوی مقام سوم را بدست آوردند.

در وزن ۷۱ کیلوگرم مقام را اول مهدی حاجی لویی از همدان، مقام دوم راستین حسین زاده از گیلان وسوم مشترک عباد خلجی از قزوین و سجاد باقری از البرز رسید و در وزن ۸۰ کیلوگرم هادی شرفبیانی از کردستان الف مقام اول، علی اسدی از همدان مقام دوم و به صورت مشترک  امیرحسین خلجی از قزوین و محمدمعین طالبی از کرمانشاه مقام سوبم را کسب کردند.

در وزن ۹۲ کیلوگرم هم مقام اول را حمیدرضا حسن زاده از خراسان رضوی، مقام دوم را امیرحسین مهرابی از اصفهان و مقام سوم مشترک امیرحسین کربلایی از قزوین و فردین طالبی از همدان کسب کردند.

در وزن ۱۱۰ کیلوگرم هم امیر حسین هراتی از کردستان الف مقام اول، مهدی خزایی از همدان مقام دوم وبه طورمشترک از یوسف خواجوی حاجی از اصفهان و علی اکبر شعبانی از قزوین مقام سوم را از آن خود کردند.
کد خبر 4197539

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 11 =