به ايويچ پيشنهاد كردم به تيم اميد كمك كند

از ايويچ خواستم تا در مورد راههاي پيشرفت فوتبال در ايران راهكارهاي خود را به ما ارائه دهد.

علي كفاشيان معاون ورزشي سازمان تربيت بدني درگفتگو با خبرنگار"مهر" افزود: با ايويچ در مورد  پرسپوليس و همچنين نحوه پيشرفت فوتبال در ايران سوال كردم و از او خواستم تادر مورد تيم فوتبال اميد نيز نظراتش را به ما بگويد.
كفاشيان گفت: ايويچ پرسپوليس را باشگاهي خوب و با ريشه و داراي مربيان خوب معرفي كرد و گفت كه بايد براي بهتر شدن به جوانها بها داد. وي در مورد تيم فوتبال اميد و اينكه آيا مي تواند درمورد اين تيم كار مشورتي داشته باشد ، گفت كه ديگر نمي تواند به عنوان مربي در خدمت تيمي باشد و چون از تيم ملي اميد شناخت كافي ندارد نمي تواند در مورد آن اظهار نظر نمايد.
كفاشيان ادامه داد: ايويچ اعتقاد داشت كه بايد بررسي كند تا ببيند مي تواند در تيم اميد همكاري داشته باشد يا نه ولي نظر كلي او اين بود كه در حال حاضر تنها مي تواند در خدمت پرسپوليس باشد.
معاون ورزشي سازمان گفت: ما منتظر برنامه و معرفي مربيان تيم اميد هستيم تا بتوانيم كمكهاي لازم رابه آن داشته باشيم و بايد فدراسيون فوتبال در اين زمينه اقدام كند.
كفاشيان در پايان در مورد بازي با كويت نيز گفت: به هر حال اين بازي با برنامه ريزي برگزار شد و قبلا تصميم درمورد انجام آن گرفته شده بود اما بايد از اين پس دقت كنيم كه اين چنين بازيهايي ليگ ما دچار مشكل و با برنامه اين گونه مسابقات را برنامه ريزي كنيم.

کد خبر 41986

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 5 =