معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد خبر داد:

پیشرفت ۷۰ درصدی تصفیه خانه فاضلاب شهر سی سخت

شناسهٔ خبر: 4199118 -
یاسوج- معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد از پیشرفت ۷۰ درصدی تصفیه خانه فاضلاب شهر سی سخت خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، مسعود مرادیان در رابطه با این خبر افزود: پیشرفت تصفیه‌خانه فاضلاب شهرهای سی‌سخت و چرام و به ترتیب ۷۰ و ۲۵ درصد است و تلاش خواهد شد که این دو پروژه در موعد مقرر به بهره بردای رسیده و  شهروندان این دو شهر از مزایای آن برخوردار شوند.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر شبکه جمع‌ آوری فاضلاب در پنج شهر استان اجرا شده است، تصریح کرد: سه شهر یاسوج، دهدشت و دوگنبدان نیز به سیستم تصفیه‌ خانه متصل شده است و  تصفیه‌ خانه فاضلاب شهرهای چرام و سی سخت نیز در حال اجرا است.

مرادیان گفت: در سال جاری توسعه شبکه جمع‌ آوری فاضلاب در شهرهای استان از جمله یاسوج، دهدشت و دوگنبدان افزایش قابل قبولی داشته است.

معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب استان با بیان اینکه در سال جاری حدود ۳۸ کیلومتر خط انتقال و شبکه جمع آوری فاضلاب در سطح سه شهر یاسوج، دوگنبدان و دهدشت اجرا شده است، خاطرنشان کرد: از این میزان توسعه، ۱۷ کیلومتر در شهر یاسوج، ۱۴ کیلومتر در دوگنبدان و ۷ کیلومتر در شهر دهدشت بوده است.

مرادیان گفت: در حال حاضر ۲۰ پیمانکار فعال در حوزه توسعه شبکه جمع‌ آوری فاضلاب در پنج شهر استان در اجرای پروژه های فاضلاب در حال فعالیت هستند.

مرادیان با تاکید به اهمیت اجرای شبکه جمع آوری فاضلاب در سطح شهرهای استان بیان کرد: توسعه شبکه فاضلاب در سطح شهرهای دارای  شبکه فاضلاب و نیز مطالعه و اجرای شبکه جمع‌ آوری و تصفیه‌ خانه فاضلاب در شهرهای فاقد شبکه فاضلاب از اولویت‌های اصلی معاونت مهندسی و توسعه شرکت آبفای استان است.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
7 + 9 =