اقدامات آمریکا علیه ایران بیانگر ندامت وناکامی این کشور است

سنندج- نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: اقداماتی که امروز آمریکا علیه ایران انجام داده در حد کشوری نیست که ادعای حکومت جهانی دارد و این بیانگر ندامت و ناکامی این کشور است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در کردستان، آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی در دیدار با فرماندهان و کارکنان نیروی انتظامی استان کردستان، اظهار کرد: مردم این استان با بصیرت، آگاهی و وفاداری با شناخت دقیق و به موقع دشمن، راه خود را از دشمنان جدا می‌کنند.

وی  عنوان  کرد: مردم این استان با بصیرت ثابت کرده‌اند که نه تنها در مسیر دشمن کاری نمی‌کنند بلکه در کمک به نیروهای انقلاب از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند.

نماینده ولی فقیه در کردستان با بیان اینکه باید خداوند را شاکر باشیم که در زمانی و در نظامی زندگی می کنیم که دین اسلام در آن حاکم است، گفت: دین اسلام به انسان عظمت و اقتدار می‌دهد و پیروان این دین چون در راه خدا گام بر می‌دارند در مقابل هیچ قدرتی سر فرود نمی آورند و هرگز تسلیم دشمن نمی شوند.

وی به فرمایشات مقام معظم رهبری در 19 دی ماه جاری اشاره کرد و اظهارداشت: رهبر معظم انقلاب فرمودند خداوند یاری می‌کند و این را همه می‌بینیم و این چیزی نیست که دیده نشود.

نماینده ولی فقیه در کردستان اضافه کرد: در شرایط اخیر کشور دشمنان هجمه‌ها و برنامه ریزی‌های زیادی علیه ملت ایران کردند اما چون خدا خواست مکرشان به خودشان بازگردانده شد.

وی بیان کرد: دشمنان تمام تلاش خود را برای ایجاد سد در برابر روند رو به رشد انقلاب کردند ولی به هیچ نتیجه‌ای نرسیدند.

وی با بیان اینکه گرفتن استقلال کشورها هدف اصلی استکبار است، گفت: تبدیل جهان به دو ابر قدرت شرقی و غربی و قرار گرفتن کشورها زیر سلطه این دو ابرقدرت هدف اصلی استکبار بود که ایران اسلامی با اقتدار این معادله را به هم زد.

نماینده ولی فقیه در کردستان ادامه داد: تلاش در راستای ترویج و سیطره فرهنگ شیطانی و غربی در همه جهان از دیگر اهداف دشمنان اسلام بود که به صورت گسترده دنبال می‌شود.

وی با بیان اینکه دشمنان اسلام در صدد گسترش فساد و از هم پاشاندن خانواده‌ها هستند، اظهار کرد: افزایش گرایش به مواد مخدر برای از بی‌خود کردن انسان‌ها و ترویج مسائل غیراخلاقی از هدف‌های اصلی امروز دشمنان برای ضربه زدن به کشورها و ملت‌های مختلف است.

آیت الله حسینی شاهرودی با بیان اینکه لطمه به اقتصاد و اشتغال کشور هدف اصلی آمریکا از تحریم‌های چند ساله برای فشار آوردن به مردم است، گفت: دشمنان تمام تلاش خود را به کار گرفته‌اند که حتی نفت ایران به فروش نرسد و با این کار به نوعی فشار اقتصادی به کشور وارد کند.

نماینده ولی فقیه در کردستان اذعان کرد: شبکه‌های اجتماعی یکی دیگر از بسترهایی بود که دشمنان برای ایجاد آشوب و اغتشاش از آن استفاده می‌کردند.

وی با بیان اینکه یکپارچه کردن فرهنگ‌ها و زیرنظر استکبار جهانی هدف اصلی ابرقدرت‌ها است، گفت: فرهنگ‌های کهن با این روش فدای یک فرهنگ منحط و بی‌ارزش شد.

وی با اشاره به نقش ایران در مقابله با دشمنان و نجات جهان اسلام از دست داعش گفت: داعش هم که مسلمانان و انسان‌ها را به خاک و خون می‌کشید و قصد تسلط بر کشورهای اسلامی را داشت به دست سرداران ایرانی شکست خوردند.

نماینده ولی فقیه در کردستان اضافه کرد: داعش توطئه‌ دشمنان بود که قصد گرفتن کشورهای اسلامی مختلف را از طریق داشتند اما چون خدا خواست توطئه آنان نقش برآب شد.

وی با بیان اینکه اقدامات مختلف آمریکا علیه ایران شکست خورده است، گفت: الان آمریکا درمانده شده است و نه حرف و نه سلاح و تدبیرش در منطقه قابل قبول نیست.

وی اضافه کرد: داد و فریاد امروز آمریکا از سرعجز است چرا که اگر قدرت داشت نیازی به داد و فریاد و اینگونه برخوردها نبود.

نماینده ولی فقیه در کردستان اضافه کرد: آمریکایی که قصد داشت ایران را به انزوا بکشاند امروز خود در حاشیه قرار گرفته و حتی در اداره کشورش با مشکل مواجه است.

وی با بیان اینکه برای قدس که مقابله دو تا تفکر بود تنها ایران اسلامی بود که گفت مذاکره به هیچ وجه معنا ندارد و قدس مال فلسطین است، افزود: 14 کشور دیگر هم پشت این موضع ایران را گرفتند و آمریکا تنها ماند.

نماینده ولی فقیه در کردستان بیان کرد: کارهایی که امروز آمریکا علیه ایران انجام داده در حد کشوری نیست که ادعای حکومت جهانی دارد و این بیانگر ندامت و ناکامی این کشور است.

وی با تاکید بر اینکه امروز آمریکا در یک موضع ضعف قرار گرفته است، گفت: این بخاطر این است که امت اسلام امت واحد و بصیر است.

به گفته وی، امروزدشمن به خوبی قابل شناسایی است و هر کس دشمن را شناخت و در مقابل آن ایستاد به سربلندی و سرافرازی می‌رسد.

وی با بیان اینکه ملت ایران به دلیل ایستادگی در برابر ظلم هر روز قدرتمندتر می‌شود، گفت: امروز ایران به قدرتی رسیده که تمام دشمنان در برابرش سر تعظیم فرود آورده و بسیاری از همین کشورها که ادعای قدرت داشتند، مانایی خود را در گرو در کنار ایران بودن می‌دانند.

نماینده ولی فقیه در کردستان اذعان داشت: امروز فردی مانند پوتین به این نتیجه رسیده است که برای ماندن کشورش در قدرت باید از سیاست‌های رهبر ایران تبعیت کند.

وی با اشاره به اینکه این پیشرفت و قدرتی که در ایران اتفاق افتاده از برکات تدابیر رهبری و حضور همیشه در عرصه ملت ایران است، افزود: امروز جبهه مقاومت با گستردگی قابل توجهی گام‌های روبه جلو را بر می‌دارد و ایران پرچم‌دار این جبهه است.

به گفته وی، ملت، رهبر و نیروهای مسلح ایران اسلامی همواره در خدمت مستضعفین و در مسیر یاری خدا هستند و خداوند هم چنین ملتی را یاری می‌کند.

نماینده ولی فقیه در کردستان افزود: وقتی خدا به کمک ملت و جامعه‌ای بیاید هیچ قدرتی را یارای مقابله با آنان نیست و نمی‌توانند آسیبی برسانند.

آیت الله حسینی شاهرودی با بیان اینکه نعمت رهبری نعمت بزرگی است که باید قدرآن را بدانیم، گفت: بالاتری نعمت، نعمت وجود رهبری الهی است و هر جامعه‌ای که چنین رهبری داشته باشد پله‌های رشد و ترقی را بر می‌دارد.

وی وجود چنین رهبر آگاه و فرزانه‌ای را رمز پیروزی هر ملتی دانست و بیان کرد: خلق حماسه‌های بزرگ از سوی ملت ایران نتیجه وجود چنین رهبری و آگاهی‌بخشی‌های ایشان بوده است.

کد خبر 4199134

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 1 =