مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری تبریز خبر داد:

سازمان سیما و فضای سبز شهری دبیر ورودی‌های تبریز می‌شود

شناسهٔ خبر: 4199640 -
تبریز- مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری تبریز گفت: با توجه به اینکه سازمان امروز در حال گذار و رسیدن به نهادی اجتماعی است، دیدگاه‌های ما نیز باید از جنس مسائل اجتماعی باشد.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری تبریز، علی مدبر در جلسه مشترک با معاونت فنی و اجرایی این سازمان اظهار داشت: تلاش بری الگوسازی های برجسته و مورد استناد باید از جمله اهداف و برنامه‌ریزی‌های ما باشد.

مدبر با تاکید بر اینکه چگونگی جذب گردشگر باید یکی از رویکردهای ما باشد، افزود: آمادگی برای جذب هر چه بیشتر گردشگر و بحث‌های مربوط به ژئوتوریسم از اولویت‌های کاری ما در بستر پارکها و فضاهای گردشگری سطح شهر محسوب می‌شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: از دیگر برنامه‌های ما برای شهروندان، می‌توان به ایجاد فرصت‌های مناسب برای حضور زنان برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی اشاره کرد.

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری تبریز ادامه داد: متاسفانه زنان و مشارکت آنان در برنامه‌های اجتماعی همواره مغفول مانده و سبب بروز برخی مشکلات از جمله شیوع افسردگی و برخی بیماری‌ها در بین آنان شده است.

مدبر همچنین به طرح ادغام دفاتر فنی و عمرانی دو سازمان پارکها و فضای سبز و زیباسازی نیز اشاره داشته و افزود: به همین منظور در صدد احداث یک کارگاه توانمند عمرانی  خدماتی هستیم.

وی خاطرنشان کرد: از این پس در ‌سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری تبریز با قابلیت‌ها و توانمندی‌های خود باید به تمامی مناطق برنامه ها مدون جهت اجرایی شدن در طول سال ارائه دهیم تا تمامی موارد مربوط به سیما، منظر و فضای سبز شهری با مطالعه و بررسی‌های کارشناسانه به مناطق ابلاغ شود.

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری تبریز همچنین با بیان اینکه به زودی این سازمان دبیر ورودی‌های شهر می‌شود، گفت: بر این اساس تمامی شهرداری‌های مناطق با این سازمان هماهنگ شده و کار می کنند، شغل‌های مزاحم مثل مکانیکی‌ها، تعمیرات، تابلوها، گلفروشی‌های خیابانی و... تمامی این موارد ساماندهی می‌شوند.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
6 + 12 =