معرفی ۹ مدرسه کردستان دربرنامه تعالی مدیریت به عنوان ممتاز کشوری

سنندج- معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش کردستان گفت: ۹ مدرسه استان امسال در برنامه تعالی مدیریت به عنوان ممتاز کشوری معرفی شدند.

به گزارش خبرنگارمهر، مهدی نامدار امروز چهارشنبه در دومین همایش تجلیل از مجریان تعالی مدیریت استان که در کانون امام خمینی سنندج برگزارشد، گفت: امسال برنامه تعالی مدیریت در کشورمان چهار ساله شده و بسیاری از اجرا کنندگان آن امروز به کارشناسی در خصوص این برنامه تبدیل شدند.

وی عنوان کرد: این برنامه با قوت و قدرت بیشتری ادامه می یابد مگر اینکه طرح دیگری در وزارتخانه جایگزین آن شود.

وی هدف برنامه تعالی مدیریت را تربیت مدیران حرفه ای ذکر کرد و اظهارداشت: با اجرای این برنامه عرصه بر مدیران ضعیف و تنبل تنگ شده و می شود.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش کردستان آیتم های مورد نیاز اجرای هر طرحی را تجهیزات، امکانات و نیروی انسانی خواند و افزود: کردستان در حوزه نیروی انسانی بسیار قوی است و توفیقات حاصل شده در استان هم ناشی از این ظرفیت بوده وهست.

نامدار با اشاره به اینکه این برنامه در طول زمان متعالی می شود، بیان کرد: سال ۹۳ با تحت پوشش قراردادن ۱۱۴ مدرسه این برنامه آغاز شد و سال ۹۴ این تعداد به ۲۷۶ آموزشگاه رسید.

وی بیان کرد: سال تحصیلی ۹۵-۹۶ هم ۳۲۰ مدرسه تحت پوشش این طرح قرار گرفت و از این تعداد ۲۰ مدرسه به مرحله کشوری راه یافت.

وی با اشاره به اینکه امسال ۲۰ آموزشگاه از استان به کشور معرفی شد، عنوان کرد: از میان ۱۳۰ آموزشگاه ممتاز کشور در اجرای طرح تعالی،۹ آموزشگاه مربوط به کردستان بود.

گفتنی است، در پایان این همایش از ۸۰ آموزشگاه برتر استان در اجرای طرح تعالی مدیریت تجلیل به عمل آمد.

کد خبر 4208870

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 1 =