استمرار برنامه های خلاقانه و توجه به کودکان در حوزه معماری شهری

شهردار منطقه ۱۰ در کارگروه تخصصی مشورتی شهر دوستدار کودک با اشاره به استمرار برنامه های خلاقانه فرهنگی بر موضوع توجه به کودکان در حوزه معماری شهری تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، در این جلسه سهیلا صادق زاده با اشاره به اهمیت و ضرورت بازنگری در حوزه اجرایی مصوبه شهر دوستدار کودک گفت: خوشبختانه در بازدیدهای میدانی صورت گرفته از محلات شاهد چهره شاد و فعالیت بانشاط کودکان بودیم که این موضوع بیانگر حضور مربیان دلسوز و کارآمد و موفقیت سرای محلات در آموزش کودکان است و این گونه فعالیت ها می بایست با خلاقیت بیشتر در حوزه کودکان برای تربیت انسان های فعال و موفق در امور فردی و اجتماعی تداوم یابد.

وی با تاکید بر همکاری تمامی دستگاه های ذیربط برای اجرای این طرح خواستار توجه بیشتر مدیریت ارشد شهری به کودکان شد و افزود: با توجه به محدودیت فضا سعی کردیم با امکانات موجود برنامه های در خور شان و شایسته ای اجرا کنیم که نمونه موفق آن جشنواره شهر در دست بچه ها بود که با مشارکت ارگان های مرتبط و شور و استقبال خانواده ها به نحو احسن اجرا شد و به مناسبت های مختلف نیز ادامه خواهد داشت.

شهردار منطقه با تاکید بر بازنگری در طرح تفصیلی و استفاده از ایده ها و نظرات شهروندان و شورایاریها از لحاظ فنی و توجه به کودکان در معماری، پیشنهاد اجرای مسابقه عکاسی"شهر از نگاه کودک" را ارائه داد.

کد خبر 4209554

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 5 =