بازیهای پاراآسیایی هدف اول و کوتاه مدت من است

رئیس فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولان گفت: حفظ و ارتقای جایگاه کاروان ایران در بازیهای پاراآسیایی ۲۰۱۸ هدف اول و کوتاه مدت من است.

به گزارش خبرنگار مهر، حمید علی صمیمی امروز در مجمع انتخاباتی فدراسیون ورزشهای جانبازان و معلولان با کسب اکثریت آرا به عنوان رئیس ۴ سال آینده این فدراسیون انتخاب شد.

وی در پایان این مجمع در جمع خبرنگاران گفت: انتخابات در فضایی صمیمی و دوستانه برگزار شد، فضایی که همیشه در فدراسیون جانبازان و معلولان وجود داشته است.

رئیس جدید فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولان یادآور شد: عدم ثبت نام خسروی وفا که معمار این فدراسیون به حساب می آید باعث شد رقابت میان کاندیداها خیلی نزدیکتر پیگپری شود. من از اعتماد اعضای مجمع تشکر می کنم و امیدوارم با حمایت آنها بتوانیم برنامه ها را خیلی خوب پیش ببریم.

علی صمیمی با بیان اینکه هدف اول و کوتاه مدت من موفقیت کاروان ایران در بازیهای پاراآسیایی ۲۰۱۸ است، یادآور شد: باید بتوانیم در این بازیها جایگاه قبلی ایران را حفظ کرده و حتی ارتقا دهیم. در همین راستا جوان گرایی را هم در دستور کار داریم ضمن اینکه از هیئت های استانی به عنوان بازوان اجرایی کمک خواهیم گرفت.

وی در رابطه با سه نقطه ضعفی خسروی وفا در جریان مجمع به آنها اشاره کرده بود گفت: توسعه آموزش بخش عمده کار است که باید سرلوحه قرار بگیرد. باید در قالب فضای آموزشی استعدادها در همه زمینه ها شناسایی شوند. ما مربیانی داریم که در خارج از کشور کار می کنند چرا نباید خودمان از آنها استفاده کنیم. در مورد هوش میانه هم باید بگویم ظرفیت و پتانسیل هایی داریم که باید مورد توجه قرار بگیرند ضمن اینکه در مورد اسپانسرها هم باید به گونه ای فعالیت بکنیم که بتوانیم بدون چشمداشت به بخش دولتی کارهایمان را دنبال کنیم.

کد خبر 4220350

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 4 =