شورای اقتصاد با موضوع خرید ورق فولادی برای اجرای طرح آبرسانی ازشبکه اصلی اصفهان به شهر نایین با استفاده ازتسهیلات مالی خارجی موافقت کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دبیرخانه شورای اطلاع رسانی دولت، شورای اقتصاد به وزارت نیرو اجازه داد با استفاده از تسهیلات مالی خارجی جهت خرید ورق فولادی برای اجرای طرح آبرسانی از شبکه اصفهان به شهر نایین وشهرها وروستاهای مسیر توسط شرکت سهامی برق منطقه ای اقدام نماید. براساس این مصوبه حداکثر مبلغ 2 میلیون و 218هزار دلار به عنوان پیش پرداخت به این طرح اختصاص خواهد یافت.

علاوه بر این12 میلیون و 570 هزار دلار به صورت خالص و هزینه های تبعی معادل 2 میلیون و211 هزار دلار از محل سهمیه های باقیمانده تسهیلات مصوب، به روش بیع متقابل و فاینانس موضوع جزء(4) تبصره (2) قانون بودجه سال 1385 به وزارت نیرو اختصاص می یابد.در این مصوبه تاکید شده است که برای اجرای طرح باید تایید سازمان حفاظت محیط زیست اخذ شود.

همچنین وزارت نیرو مکلف شد گزارش پیشرفت کار را درمقاطع شش ماه به سازمان مدیریت وبرنامه ریزی کشور، ارایه نماید.این مصوبه در چهارم آذرماه سال جاری توسط رییس سازمان مدیرت وبرنامه ریزی به وزارت نیرو ابلاغ شد.
 

کد خبر 422234

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 2 =