اعلام آمار مخاطبان سه نمایش‌ تماشاخانه ایرانشهر

نمایش‌های «نفردوم» با ۲ هزار و ۳۸۸ مخاطب، «لاسارو» با ۱ هزار و ۵۸ مخاطب و «صد در صد» با ۸ هزار ۴۵۸ مخاطب به اجرای عمومی خود در تماشاخانه ایرانشهر پایان دادند.

به گزارش خبرگزاری مهر، نمایش‌های «نفردوم» به کارگردانی مهین صدری با ۲ هزار و ۳۸۸ مخاطب، «لاسارو» به کارگردانی مسعود رایگان با ۱ هزار و ۵۸ مخاطب و «صد در صد» به کارگردانی مرتضی اسماعیل کاشی با ۸ هزار ۴۵۸ مخاطب به اجرای عمومی خود در تماشاخانه ایرانشهر پایان دادند.

نمایش‌های «نفر دوم»، «لاسارو» و«صد درصد» که به ترتیب از ۲۸ آذر و ۸ دی در ساعت‌های ۱۹، ۱۹:۳۰ و ۲۱ اجرای عمومی خود را در سالن‌های ناظرزاده و سمندریان تماشاخانه ایرانشهر آغاز کرده بودند، به کار خود در این مجموعه پایان دادند.

نمایش «نفر دوم» به کارگردانی مهین صدری در ۲۵ اجرای خود پذیرای ۲ هزار و ۳۸۸ مخاطب بود. از این تعداد مخاطب، ۱۶۴۷ مخاطب با بلیت‌های ۱۵، ۲۰ و ۲۵ هزار تومانی، ۱۸۷۳  مخاطب با بلیت‌های ۳۰ و ۳۵  هزار تومانی به تماشای این نمایش نشستند. همچنین تعداد ۳۱۹ مخاطب شامل هنرمندان و اصحاب رسانه، با بلیت مهمان به تماشای این نمایش نشستند.

طبق این آمار، فروش نمایش «نفر دوم» طی ۲۵ اجرا مبلغ ۵۹ میلیون و ۵۹۰ هزار تومان بوده است.

نمایش «لاسارو» به کارگردانی مسعود رایگان نیز در ۱۸ اجرای خود پذیرای ۱ هزار و ۵۷ مخاطب بود. از این تعداد مخاطب، ۵۴۶ مخاطب با بلیت‌های ۱۵، ۲۰ و ۲۵ هزار تومانی، ۲۶۲ مخاطب با بلیت ۳۰، ۳۵ و ۴۰ هزار تومانی به تماشای این نمایش نشستند. همچنین تعداد ۲۴۹ مخاطب شامل هنرمندان و اصحاب رسانه، با بلیت مهمان به تماشای این نمایش نشستند.

طبق این آمار، فروش نمایش «لاسارو» طی ۱۸ اجرا مبلغ ۱۹ میلیون و ۹۸۳ هزار تومان بوده است.

نمایش «صد در صد» به کارگردانی مرتضی اسماعیل کاشی نیز در ۳۸ اجرای خود پذیرای ۸ هزار ۴۵۸ مخاطب بود که از این تعداد مخاطب، ۲۸۰۴ مخاطب با بلیت‌های ۱۵ و ۲۰ و ۲۵ هزار تومانی، ۵۱۲۱ مخاطب با بلیت ۳۰، ۳۵ و ۴۰ هزار تومانی به تماشای این نمایش نشستند. همچنین تعداد ۵۳۳ مخاطب شامل هنرمندان و اصحاب رسانه، با بلیت مهمان به تماشای این نمایش نشستند.

طبق این آمار، فروش نمایش «صد در صد» طی ۳۸ اجرا مبلغ ۲۵۰ میلیون و ۲۷۱ هزار تومان بوده است.

کد خبر 4222858

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha