همه برای سالگرد انقلابشان آمدند/ دهه هفتادی ها سنگ تمام گذاشتند

شیراز _ راهپیمایی ۲۲ بهمن باز هم فرا رسید تا مردم شیراز نشان دهند برای دفاع از انقلاب ۳۹ساله شان سر از پا نمی شناسند.

خبرگزاری مهر، استانها، هادی فتحی: نیمه فصل زمستان شیراز اگر چه بوی بهار نارنج ندارد اما عطر نرگس شیراز در خیابانهای شسته شده برای قدوم عاشقان انقلاب فضایی معطر تر از فصل بهار شیراز دارد.

چهار راه ۱۵ خرداد، میدان امام حسین(ع)، بلوار آزادی و میدان آزادی مسیری است که از ساعات اولیه صبح امروز عطر و بوی عشق به انقلاب دارد و این عشق به ۳۹سالگی خود رسید.

بانگ الله اکبر رمز پیروزی است که در آغاز راهپیمایی ۲۲ بهمن و جشن ۳۹سالگی انقلاب اسلامی،  همانند ترانه جشن تولد است و بزرگترین تفاوت آن نیز صاحب تولد و میهمانان آن است که همه در کنار هم میزبان و میهمان هستند و هیچکس خود را صاحب نمی داند.

در این میان رقص رنگ ها در آسمان شیراز فضای شادی را فراهم کرده تا دیگران بدانند که مشکلات خانواده در داخل خانواده رفع می شود و هیچگاه ستون اصلی خانواده با وزش نسیم با خطر مواجه نمی شود.

زن و مرد، پیر و جوان بانگ مرگ بر آمریکا سردادند تا باردیگر چهار راه ۱۵ خرداد آغاز گر راهی باشد که نهایت آن به آزادی ختم می شود.

در میان راه هم جلوه هایی از حماسه برای دیدن کم نیست به خصوص جوانان دهه ۷۰ که پرچم سه رنگ ایران را در بهار ۳۹سالگی انقلاب برافراشته کردند و در دست دیگر خود نیز تصویری از رهبر انقلاب دارند و با لبخند فریاد آماده بودن و گوش به فرمان بودن خود را سر می دهند.

سیل جمعیت که به پل باغ صفا می رسد خشکی رودخانه خشک شیراز فراموش می شود به خصوص اینکه امروز هم مانند همیشه جوانان گوی سبقت را پیشکسوتان ربوده اند.

بلوار آزادی مسیر حرکتی خانوادگی با پرچم و شعارهای گوناگون است که هرکدام به نوعی در حمایت از انقلاب اسلامی است.

هر دو طرف بلوار آزادی به سمت میدان آزادی مملو از جمعیت است، غرفه های فرهنگی در طول مسیر برنامه های مختلفی را برای گروه های سنی گوناگون البته با اولویت نوجوانان اجرا می کنند.

گروه سرود نوجوانان نیز مانند سال های گذشته شور و نشاط خاصی به مسیر راهپیمایی داده زیرا کسانی از انقلاب و امام(ره) سخن می گویید که تنها در فیلم ها، آن دوران را دیده و یا خاطرات بزرگترها را شنیده اند.

همه آمدند تا بار دیگر نشان دهند که همیشه پشتیبان نظام هستند و با تمامی مشکلاتی که دشمنان طی سالیان ایجاد کرده اند هیچگاه دست از انقلاب اسلامی برنخواهند داشت.

کد خبر 4224789

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 13 =