حضور پرشور مردم مرکزی در فجر ۳۹/ ندای لبیک به ولایت طنین انداز شد

اراک- استان مرکزی در سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی شاهد حضور پرشور مردم انقلابی در راهپیمایی۲۲بهمن بود که به ولایت لبیک گفتند و با آرمان های امام راحل و شهدا تجدید میثاق کردند.

خبرگزاری مهر، گروه استان ها: در سی و نهمین سالروز فجر انقلاب اسلامی در جای جای استان مرکزی حماسه حضور پرشور مردمی در راهپیمایی ۲۲بهمن رقم خورد و مردم ولایتمدار این استان با امام راحل، رهبری و شهدا تجدید بیعت کردند.

اقشار مختلف مردم انقلابی امروز(یکشنبه) در ۱۵۰ نقطه استان مرکزی از پیر و جوان، زن و مرد، با حضور گسترده خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن، یک بار دیگر وفاداری به رهبر معظم انقلاب و پایبندی به ولایت فقیه را به نمایش گذاشتند.

امروز نوای شعارهای «ما ملتی بصیریم، ذلت نمی پذیریم»، «خامنه ای خمینی دیگر است، ولایتش ولایت حیدر است» و « مرگ بر منافق، مرگ بر ضدولایت فقیه» در جای جای استان مرکزی پیچید و مردم وفاداری و اطاعت خود از رهبر معظم انقلاب اسلامی را اعلام کردند. 

گروه های مختلف مردم در شهرهای استان مرکزی با در دست داشتن پرچم جمهوری اسلامی و همچنین کاغذ نوشته هایی، پیام خود را به گوش جهانیان و دشمنان نظام اسلامی رساندند و حمایت خود را از نظام مقدس اسلامی با صدای بلند اعلام کردند.

در راهپیمایی ۲۲ بهمن استان مرکزی حضور جوانانی که در زمان شکل گیری انقلاب حضور نداشتند اما در پشتیبانی از نظام و انقلاب اثرگذار هستند چشمگیر بود و برخی نیز با در دست داشتن پرچم ایران اسلامی و بنرهای حاوی فرمایشات رهبر معظم انقلاب، پیام خود را رساندند.

مردم ایران اسلامی خود را در برابر انقلاب و خون شهدا مسئول می دانند

یکی از شهروندان شرکت کننده در راهپیمایی در رابطه با علت حضور خود گفت: دشمن با مشاهده این صحنه ها دچار یاس می شود چرا که می داند روحیه ایثارگری در ملت ایران جاری است و قاطعانه در برابر دشمن ایستادگی می کند.

یکی دیگر از جوانان شرکت کننده در این راهپیمایی بیان کرد: امسال نیز مانند سال های قبل مردم با حضور گسترده در راهپیمایی مشتی محکم بر دهان آمریکا و استکبار جهانی زدند تا از دشمنی با نظام اسلامی دست بردارند.

این شهروند شرکت کننده در راهپیمایی هدف خود از حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن را تجدید میثاق با امام راحل، شهدا و رهبری عنوان کرد و ادامه داد: مردم با حضور خود پیام استکبارستیزی ملت ایران را به گوش جهانیان می رسانند، علاوه بر آن همه ما در مقابل خون شهدا مسئول هستیم و باید تکلیف خود را به درستی به انجام برسانیم.

ملت ولایتمدار حمایت خود از انقلاب را همواره اثبات کرده اند

سیدعلی آقازاده، استاندار مرکزی در جریان این راهپیمایی در گفت و گو با مهر اظهار داشت: حضور گسترده و پرشور مردم در عرصه های مختلف در جمهوری اسلامی به مثابه نفس انقلاب است و ما افتخار می کنیم به این مردم که هر زمان نیاز باشد در صحنه حضور یافته و نقش تاثیر گذاری را از خود برجای می گذارند.

وی بیان کرد: نظام جمهوری اسلامی همواره به مردم افتخار می کند و همچنین به مردم اتکا دارد و امروز ما شاهد یکی از حماسه آفرینی هایی از سوی مردم مهین اسلامی و از جمله مردم استان مرکزی هستیم که در چهاردهه گذشته نیز همواره شاهد بوده ایم.

هجمه های دشمن ضرورت حمایت ملت از انقلاب را دوچندان می کند

سردار محسن کریمی، فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی نیز در این راهپیمایی در گفت و گو با مهر اظهار داشت: امروز در راهپیمایی ۲۲ بهمن پیر و جوان در مرکز استان و نقاط دیگر حضور یافته اند تا پایبندی خود را به نظام، انقلاب و ولایت به اثبات برسانند.

کریمی بیان کرد: هر چه نظام و انقلاب به قله نزدیک می شود کار سخت تر خواهد شد، چراکه دشمن بیشتر توطئه چینی می کند، بنابراین می طلبد که ملت هم بیش از گذشته نسبت به این روزها اهمیت و توجه نشان دهند.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی خاطرنشان ساخت: امروز در راهپیمایی شاهد حضور افرادی از تمام گرایش ها و جناح ها و سلایق و مسئولیت پذیری بیشتر مردم نسبت به سال های گذشته بودیم و خداوند را شاکریم که مردم به این نتیجه رسیده اند که مسیر موفقیت ما ادامه دادن راه انقلاب و امام راحل است.

وی تصریح کرد: این انسجام بستر مطلوبی است که بتوانیم دست در دست هم از مشکلات و چالش های مختلف اقتصادی و اجتماعی عبور کنیم و قدم های بلند به سوی شکل گیری تمدن بزرگ اسلامی برداریم.

حضور گسترده مردم در عرصه ها نشان از پایبندی به نظام دارد

سیدمهدی مقدسی، نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی نیز در این راهپیمایی در گفت و گو با مهر اظهار داشت: حضور مردم در تمامی عرصه ها و صحنه ها اثربخشی بسیار زیادی در اثبات پایبندی حمایت ملت از نظام و انقلاب اسلامی دارد.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی افزود: یقینا حضور گسترده مردم پیام معناداری را به دشمن می رساند که مردم به نظام و انقلاب پایبند هستند و خوشبختانه مردم مومن ایران اسلامی همواره در عرصه های مهم حضور حماسی خود را به نمایش گذاشته اند.

مقدسی بیان کرد: این حضور باشکوه مردم در عرصه ها وظیفه سنگینی را بر دوش مسئولان می گذارد، چرا که همانطور که مردم احساس مسئولیت در مقابل نظام و انقلاب دارند، وظیفه شناسی مسئولان در خدمت گذاری به مردم هم بایستی دوچندان شود.

مردم ایران اسلامی صاحبان اصلی انقلاب هستند

حجت الاسلام قاسم عبداللهی، رئیس کل دادگستری استان مرکزی نیز در این راهپیمایی در گفت و گو با مهر اظهار داشت: انقلاب اسلامی از ابتدا یک انقلاب مردمی بود و از روزی که مردم به صحنه آمدند انقلاب پیروز شد.

رئیس کل دادگستری استان مرکزی افزود: در حقیقت مردم صاحب اصلی این انقلاب هستند و در طی چند دهه اخیر نیز حضور گسترده مردم در عرصه ها بوده که توطئه های دشمن را ناکام گذاشته است.

عبداللهی بیان کرد: امروز هم اگرچه دشمن با تمام قدرت و با هر چه در توان دارد به دنبال آسیب زدن به انقلاب و نظام اسلامی است، اما مردم با انسجام و حضور حماسی در عرصه های مختلف، قوی ترین و کوبنده ترین مشت را بر دهان این دشمنان می زنند.

ملت انقلابی ایران در هر شرایطی از نظام پشتیبانی می کنند

سردار کیومرث عزیزی، فرمانده انتظامی استان مرکزی نیز در این راهپیمایی در گفت و گو با مهر اظهار داشت: امروز شاهد آن هستیم که مردم شهیدپرور شهر اراک همچون تمام نقاط ایران اسلامی، از کودک و نوجوان و میانسال و کهنسال، همگی با شور و اشتیاق از دقایق اولیه در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور پیدا کرده اند و جلوه های خوبی از به اهتزاز درآوردن پرچم میهن اسلامی را در مرکز شهر اراک می بینیم.

فرمانده انتظامی استان مرکزی افزود: ییش از یک هزار و ۳۵۰ دانش آموز در میدان مرکزی شهر اراک همزمان با آغاز راهپیمایی ۲۲ بهمن، سرودهای انقلابی و حماسی را برای مردم این شهر به اجرا گذاشتند.

عزیزی خاطرنشان ساخت: مردم میهن اسلامی با این حضور پرشور خود حمایت از نظام اسلامی را به نمایش گذاشته اند و یک بار دیگر این پیام را می رسانند که ما به انقلاب پایبند هستیم علیرغم اینکه ممکن است کاستی هایی هم وجود داشته باشد.

کد خبر 4224844

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 2 =