حماسه ای دیگر از مردمان دیار میرزا/همه آمده بودند

رشت-مردم دیار میرزا همزمان با سراسر کشور با حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر حمایت و پشتیبانی خود را از نظام ، رهبری و انقلاب به نمایش گذاشتند.

به گزارش خبرگزاری مهر، گروه استان ها: امروز همه ایرانیان به جشن تولدی بزرگ دعوت بودند کارت دعوت این جشن به درب منازل تک تک ایرانیان ارسال شده بود.

گیل زنان و گیل مردان نیز همانند سایر نقاط کشور از ساعات ابتدایی صبح امروز برای شرکت در این جشن خود را آراسته و با در دست داشتن پرچم سه رنگ و زیبای ایران به میعادگاه گیلانیان در میدان شهدای ذهاب حضور یافته بودند.

سردی هوا هم نتوانست مانع از حضور گسترده، باشکوه و با بصیرت مردم دیار میرزا برای نمایش حمایت و پشتیبانی خود از این انقلاب و نظام، صلابت و اقتدار شود همه آمده بودند از کوچک و بزرگ تا پیر و جوان، زن و مرد، مادر و کودک آمده بودند تا همانند ۲۲ بهمن تمام سال های گذشته به دشمنان ایران و نظام مقدس اسلامی نشان دهند به هر میزان که مشکل و سختی های اقتصادی، بیکاری و معیشتی وجود داشته باشد ولی این شیرزنان و شیرمردان هیچگاه پشت انقلاب و رهبری خود را خالی نکرده و همانند سال ۵۷ هنوز برای انقلاب، نظام و رهبری خود جان می دهند.

مسئولان و مدیران دستگاه های اجرایی و روحانیت نیز در کنار مردم در این حضور ماندگار و گسترده و با شکوه حضورداشتند تا نشان دهند مردم و مسئولان نظام مقدس اسلامی هر دو به دنبال اعتلا و پایداری این نظام هستند و دشمن نمی تواند میان مردم و مسئولان فاصله ایجاد کند.

«مرگ برامریکا»، «مرگ براسرائیل»، «مرگ برمنافق»، «کلام عزت مدار حضور در کارزار»، «شعار حیدرتبار شجاعت ماندگار» شعارهایی بود که همه با مشت های گره کرده فریاد می زنند.

در طول مسیر راهپیمایی نیز آدمک های ترامپ، نتانیاهو و سران آل سعود نیز بر در قفس و یا حلق آویز شده حمل می شود. حمل چند ده متری پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران نیز در کنار همه جلوه های بصری دیگر زیبایی خاص به این حضور پرشور داده بود.

من یک جوان انقلابیم

علی جوان ۲۰ ساله رشتی که برروی صورت خود پرچم ایران را نقاشی کرده بود و با مشت ها گره کرده فریاد «مرگ برآمریکا» و «مرگ براسرائیل» را سر میداد به خبرنگار مهر، گفت: من یک جوان انقلابیم همانگونه که رهبرم میخواهد.

وی خاطرنشان کرد: تا زمانی که ماهستیم دشمنان نظام مقدس اسلامی باید خواب نابودی نظام جمهوری اسلامی ایران را ببینند.

علی با بیان اینکه دشمن اگر فکر می کند که میان جوان امروز ایرانی با جوانان زمان انقلاب فاصله زیاد است، افزود: این تصور اشتباهی است ما جوانان امروزی ممکن است که از نظر ظاهر با جوانان زمان انقلاب و جنگ تفاوت بسیاری داشته باشیم ولی هنوز همان تفکر جهاد و شهادت و دفاع از اسلام و نظام در ما وجود دارد.

وی ادامه داد: همانگونه که جوانان زمان انقلاب به ندای امام خمینی لبیک گفتند امروز هم جوان ایرانی و دهه هفتادی منتظر یک اشاره از سید، آقا و مولای خود مقام معظم رهبری است تا خواب دشمن را پریشان کند.

حضور امروز سبب ناامیدی دشمن

آنسوی میدان شهدا ذهاب که میعادگاه مردم شهرستان رشت برای تجمع در پایان راهپیمایی ۲۲ بهمن است پیرمردی با موهای سپید و قدی خمیده که برای حفظ تعادل خود بر عصا تکیه زده بود زمانی که از او پرسیدم براش سخت نیست با این وضعیت و در این هوای سرد به راهپیمایی آمده در پاسخ به خبرنگار مهر گفت: ما برای به ثمر نشست این انقلاب و نابودی طاغوت سختی  های بیشتری از این نیز را تحمل کرده ایم.

وی با بیان اینکه امروز با دیدن این همه جوان خوشحال شدم، افزود: اینکه می بینم هنوز هم همانند آن سال ها جوانان در این چنین حرکت هایی پیش قدم هستند خوشحال می شوم.

حاج عبدالله با اشاره به اینکه دشمن با این حضور بار دیگر نیز ناامید شد، خاطرنشان کرد: ترامپ فکر می کند می تواند با ارجیفی که می گویید و هر لحظه ما رو تهدید می کند ایرانی می ترسد نه. مردم ایران در برابر بزرگتر از ترامپ ایستاده این آدم که دیوانه ای بیش نیست.

کد خبر 4224886

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 7 =