شور انقلاب در شهرهای اردبیل/«اردبیل سرافراز، رهبرینن آیرلماز»

اردبیل - شور حماسی بیعت با آرمان‌های انقلاب موجب شد سیلی از مردم مؤمن و متعهد در ۲۶ شهر اردبیل به خیابان‌ها آمده و خیال خام دشمن را بی‌پاسخ بگذارند.

به گزارش خبرنگار مهر، یاد و خاطره پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ همچنان در روح و جان هر اردبیلی زنده است. حضور پرشور در راهپیمایی پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی آن هم بعد از چهل دهه گواه این مهم بوده و اردبیلی‌ها در فجر ۱۳۹۶ حماسه‌ای دیگر آفریدند.

در تمامی شهرهای استان اردبیل مردم به خیابان‌ها آمدند تا بار دیگر به دشمن کج‌خیال اثبات کنند که انقلاب اسلامی زنده و پایدار بوده و آرمان‌های آن با روح و روان هر اردبیلی آمیخته است.

نه تنها در مرکز استان بلکه در شهرستان‌ها حضور حماسی مردم موجی از اتحاد و انسجام را شکل داد.

در مشگین شهر مردم این شهرستان با تجمع در مسیر راهپیمایی بار دیگر خاطره چهل‌ساله شعار «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» را زنده کردند.

فرماندار مشگین شهر با بیان اینکه آزادی و حکومت دینی دستاورد ارزنده انقلاب اسلامی است در این خصوص گفت: نمی‌توان از انقلاب اسلامی یاد کرد و به این دستاورد ارزنده توجهی نداشت.

میرعلی رحیمی زاد پیروزی انقلاب اسلامی را فرصتی برای رهایی ملت از زیر طوغ استکبار بود و به همین دلیل با گذشت چهل سال مردم ایران بار دیگر به میدان آمده و با آرمان‌های انقلاب تجدید بیعت می‌کنند.

موج حماسی مردم نه تنها در اردبیل و مشگین شهر بلکه در پارس‌آباد و بیله سوار نیز مشاهده شد و مردم غیور گرمی نیز به میدان آمدند تا بگویند : «اردبیل سرافراز، رهبرینن آیرلماز».به راستی که اردبیل شهیدپرور و مهد تشیع هیچ‌گاه از رهبر خود جدا نخواهد شد.

فرماندار گرمی حضور پرشور مردم این شهرستان در راهپیمایی را به فال نیک گرفت و تأکید کرد: این حضور نشان می‌دهد نسل‌های مختلف انقلاب اسلامی همچنان با ایمان راسخ در دفاع از آرمان‌های آن ایستاده‌اند.

ابراهیم امامی با تأکید به اینکه انقلاب اسلامی برای برقراری عدل و آزادی شکل گرفت و خون پاک شهدا برای به ثمر نشستن آن هدیه شد، اضافه کرد: امروز نیز با حضور حماسی تجدید بیعت با آرمان شهدا دنبال می‌شود.

حضور حماسی مردم انقلابی ولایتمدار نه تنها از شمال تا مرکز بلکه حتی تا جنوب اردبیل نیز در تاریخ این مرزوبوم به ثبت رسید. مردم شهرستان‌های نیر، نمین، سرعین، کوثر و خلخال به صحنه آمدند تا اتحاد و یکپارچگی خود با سایر هم‌وطنان را به نمایش بگذارند.

فرماندار خلخال با اشاره به حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، این رویداد را برابر با پیروی ملت شریف ایران با آرمان‌های انقلاب اسلامی دانست.

فریدون بابایی تصریح کرد: مردم با حضور خود نه تنها به استکبار و طاغوت نه گفتند بلکه نقشه‌های خام دشمن را نقش بر آب کردند.

وی این اتحاد و یکرنگی را مایه مباهات ملت توصیف کرد و افزود: ارزش‌های انقلاب اسلامی در روح و روان هر ایرانی هک شده است.

به راستی که ارزش‌های انقلاب در روح و روان هر ایرانی حک شده و چهلمین پیروزی به بار نشستن درخت انقلاب در مقابل حیرت دشمنان جشن گرفته شد.

کد خبر 4225150

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 4 =