مبارزه با سلطه طلبی آرمان انقلاب اسلامی است

چالوس - معاون سیاسی وزیر امور خارجه با بیان اینکه امروز ایران اسلامی از امنیت بالایی برخوردار است گفت: مبارزه با سلطه و سلطه طلبی از آرمان ها و اهداف اصلی انقلاب اسلامی است.

به گزارش خبرنگار مهر، سید عباس عراقچی در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در چالوس، شعار مرگز برآمریکا را شعار راهبردی دانست و گفت: این شعار به معنای مرگ بر سیاست های استعماری و سلطه طلبانه است.

وی با عنوان اینکه انقلاب اسلامی ایران با حضور حماسی و پرشکوه ملت در مسیر اصلی خود با قدرت تداوم دارد گفت: استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی به معنای واقعی محقق شده است و شعار مرگ بر آمریکا همچنان ادامه دارد.

وی با اظهار اینکه انقلاب اسلامی به ما عزت و افتخار بخشیده است گفت: امروز نیروهای مسلح ما در اوج قدرت هستند و مقابله با ظلم و ستگری و سلطه طلبی از اهداف بزرگ انقلاب اسلامی به شمار می رود.

عراقچی، با تاکید بر اینکه مقابله با سیاست های استعمارگرانه آمریکا و اسرائیل را قوت ادامه می دهیم، تصریح کرد: ذره ای از حقوق ملت ایران کوتاه نخواهیم آمد و آنچه که در مذاکرات هسته ای انجام شد زیر نظر مقام معظم رهبری و برای حفظ استقلال و عزت کشور بوده است.

معاون سیاسی وزارت امور خارجه افزود: ما در مذاکرات هسته ای با قدرت و عزت حضور پیدا می کنیم و فریادهای وزیر امور خارجه کشورمان بر سر وزیر امور خارجه آمریکا در طول تاریخ انجام نشده است.

عراقچی یادآور شد: مردم ما بعد از ۴۰ سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی همچنان بر سر آرمان هایشان ایستاده اند و ذره از شعارهای محوری انقلاب اسلامی کوتاه نخواهیم آمد.

وی افزود: همچنان مرگ بر سیاست های سلطه طلبانه، جنایت کاری های آمریکا و رژیم صهیونیستی را تکرار می کنیم زیرا انقلاب اسلامی به ما عزت و اعتماد به نفس بخشیده است.

کد خبر 4225243

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 12 =