مدیرکل تبلیغات اسلامی اردبیل:

پروژه ایران هراسی دشمن ادامه دارد/نیازمند بصیرت افزایی هستیم

شناسهٔ خبر: 4225537 -
اردبیل – مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: پروژه ایران هراسی دشمن به دلیل اقتدار و عظمت این کشور در منطقه و جهان ادامه دارد.

حجت‌الاسلام مهدی ستوده در گفتگو با خبرنگار مهر تصریح کرد: از جمله اهداف دشمن برای ضربه به نظام وارونه کردن ارزش‌ها و القای ارزش‌های غلط بوده و حتی از جعل کردن الگوهای دینی نیز ابایی نداشته است.

وی افزود: زمانی دشمن بن لادن، زمانی طالبان و زمانی داعش را به عنوان الگوی دینی معرفی کرده تا به واسطه آن اهدافی را دنبال کند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان متذکر شد: عمده این اهداف انقلاب هراسی، اسلام هراسی، شیعه هراسی، سنی هراسی و ایران هراسی است که در سال‌های اخیر آغاز شده و  همچنان ادامه دارد.

به گفته ستوده این در حالی است که جهانیان نظام جمهوری اسلامی را به عنوان نماد استکبارستیزی می‌شناسند و در ایران اسلامی حاکمیت بر مبنای دین ناب اسلام است.

وی با بیان اینکه با وجود تلاش دشمن در سال‌های اخیر گرایش به اسلام افزایش یافته است، متذکر شد: از جمله بیش از ۳۰۰ میلیون نفر در چند سال اخیر به اسلام گرویده‌اند و رقم مسلمانان جهان به یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون رسیده است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان با تأکید به اینکه پروژه ضربه دشمن به آرمان‌های نظام جمهوری اسلامی ادامه دارد، اضافه کرد: در این مقطع ما همچنان نیازمند بصیرت افزایی به ویژه برای نسل جوان هستیم.

ستوده تأکید کرد: با آگاهی بخشی و بصیرت می‌توان نقشه‌های شوم دشمن را شناسایی کرده و در مقابل آن ایستادگی کرد و مردم ایران چهار دهه از آرمان‌های انقلاب اسلامی دفاع کرده‌اند که نمونه آن در راهپیمایی ۲۲ بهمن مشاهده شد.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
2 + 7 =