مسابقات سوارکاری بومی محلی در نمک چال بهشهر برگزار شد

بهشهر- مسابقات سوارکاری بومی محلی در نمک چال بهشهر برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، این دوره از مسابقات  عصر یکشنبه با حضور ۵۰ سوارکار از جوانان روستای نمک چال ویعقوب لنگه وروستا های همجوار عضو باشگاه اسپهبد خورشید بهشهر برگزار شد.

معاون اداره ورزش و جوانان شهرستان بهشهر، در گفتگو با خبرنگار مهر مهمترین هدف این دوره از مسابقات، بزرگداشت دهه فجر، افزایش نشاط در بین جوانان و سوارکاران و شناسائی سوارکاران برتر و آموزش اعلام کرد.

محمدرضا جوادی گفت: مسابقه در دوکورس ۹تایی برگزار شد که درگروه  ۱ اسب طوفان به سوارکاری فرزاد سنچولی، اسب نیلوفر سلین به سوارکاری سیدنقی سادات حسینی  و اسب مجیک میلکا به سوارکاری محمد صدیق سارانی نفرات اول تا سوم مرحله اول شدند.

وی افزود: در گروه ۲  نیلوفر عقیل با سوارکاری سید عقیل سادات حسینی،  دوریس خواجه با سوارکاری سید نقی سادات حسینی و جهان گل با سوارکاری امیر حسین سادات حسینی اول تا سوم شدند.

جوادی اظهار کرد: مرحله آخر فینال، قهرمانان نیلوفر عقیل از باشگاه سوارکاری اسپهبد خورشیید، طوفان از اسپهبد خورشید و دوریس خواجه از باشگاه کردکوی، رتبه های اول تا سوم این مسابقات  را کسب کردند.

وی گفت: همچنین در پایان این دوره از مسابقات، یک مسابقه آزاد بومی محلی اسب های خزری برگزار شد که ابوذر سنچولی از باشگاه اسپهبد خورشید مقام اول را کسب کرد و از نفرات برتر این دوره از مسابقات تجلیل شد.

کد خبر 4225633

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 0 =