برای کسب امتیاز دست به هرکاری نمی زنم /  بیشتر تیمها فوتبال زیبا را فدای نتیجه می کنند

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی گفت: هیچ گاه از هدفم که ارائه فوتبال زیباست خارج نشده و برای رسیدن به پیروزی دست به هرکار نمی زنم.

محمد احمدزاده با بیان این مطلب به خبرنگار مهر، گفت: در تیم ملوان تا جائیکه به خطر نیافتیم به دنبال بازی زیبا خواهیم بود. مهم نیست چه نتیجه ای بگیریم بلکه مهم آن است که تماشاگران ملوان راضی از ورزشگاه خارج شوند. زیرا ورزرشگاه تختی انزلی تنها جایی است که تماشاگرانش به فوتبال زیبا هم امتیاز می دهند.

وی افزود: تلاش مان این است تا درکناربازی زیبا نتیجه هم بگیریم. اگر این دو در کنارهم محقق شود دیگر مشکلی متوجه تیم ما نیست. البته رسیدن به این نقطه روشن نیازمند صرف زمان است که اگر به درستی طی شود دستیابی به هدف دور از ذهن نیست.

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در خصوص بازی تیمش برابر پرسپولیس در هفته سیزدهم لیگ برتر گفت: هوای شهر انزلی پس از بارش شدید باران از روز گذشته آفتابی شده و هوا مناسب برای برگزاری یک بازی جذاب بین تیمهای پرسپولیس و ملوان است. البته بزرگترین مانع برای هر دو تیم زمین ورزشگاه تختی است که در پی بارش های چند روز اخیر به احتمال زیاد شرایطی ایده ال نخواهد داشت.

احمدزاده ادامه داد: توان تیم پرسپولیس را به خوبی می شناسیم و می دانیم یکی از مدعیان اصلی قهرمانی است. امیدوار به ارائه یک بازی تماشاگرپسند برابر این تیم هستیم و به دنبال آن رسیدن به نتیجه ای قابل قبول را نیز مدنظر داریم.

وی اظهار داشت: پرسپولیس از لحاظ کیفیت بازی عملکردی به مراتب بهتر از سایر تیمهای لیگ برتری داشته است. این تیم با عناصری که در اختیار دارد در پی انجام بازی زیبا و پیاده کردن تاکتیکهای مدنظر خود روی زمین است. تیم دنیزلی زیبا بازی می کند، اما بازی زیبای آنها در پاره ای از اوقات با نتیجه همراه نمی شود و همین مسئله اعتراض و نارضایتی تماشاگران را در پی داشته است زیرا نظرآنها تنها با کسب نتیجه جلب می شود.

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی افزود: بسیاری از تیمهای لیگ برتری زیبا بازی نمی کنند، فقط به دنبال نتیجه هستند و با این حال در رده های بالای جدول قرار دارند. اما تیمهای چون ذوب آهن و پرسپولیس که بازیشان مبتنی برانجام کارهای گروهی است در کسب نتیجه ناکام می مانند. متاسفانه در لیگ ایران شکل اول را بیشتر می پسندند و تنها نتیجه است که نمود دارد. اگر تیمها تمام تلاش خود را بر روی رسیدن به نتیجه بگذارند قطعا در ادامه فوتبال ما با مشکل روبرو می شود.

احمدزاده با امیدواری از بازگشت بازیکنان مصدوم تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در بازی برابر پرسپولیس یاد کرد و اذعان داشت: تمام تلاش خود را صرف می کنیم تا بازیکنان آسیبب دیده شرایط مناسب را برای حضور در میدان بازیابند. البته بازگشت مازیار زارع برای تیم ما غنیمتی است که از نظر فنی و روحی سطح کارمان را ارتقا می دهد.

کد خبر 422624

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 7 =