مسئولیت اجتماعی منحصر به سیستم دولتی نیست

اهواز - مدیر کل بازرسی، عملکرد و امور حقوقی استانداری خوزستان گفت: مسئولیت اجتماعی منحصر به سیستم دولتی نیست و هر انسانی در زندگی پیرامون خود باید این مسئولیت را باور داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری مهر، شهاب رزمی صبح امروز یکشنبه در نخستین سمینار بین المللی CSR با عنوان مسئولیت اجتماعی، دولت و توسعه پایدار در جمع خبرنگاران عنوان کرد: این سمینار به لحاظ کیفی و کمی در سطح مناسبی برگزار شد؛ در همین راستا می توان گفت شاید این سمینار جز معدود سمینارهای برگزار شده در استان باشد که به لحاظ کیفی، شخصیت هایی همچون سفیر یک کشور یا نماینده اتحادیه اروپا در آن حضور پیدا کرده است.

وی افزود: برگزاری این سمینار در استان تازگی داشت و به لحاظ مطالب ارائه شده و همچنین سطح سخنرانان در سطح خوبی برگزار شد.

مدیر کل بازرسی، عملکرد و امور حقوقی استان خوزستان تصریح کرد: مسئولیت های اجتماعی در حوزه های مختلف و نه فقط دولت تعریف شده و هر انسانی در زندگی پیرامون خود باید این مسئولیت های اجتماعی را باور داشته باشد.

رزمی با بیان اینکه نسبت به همنوع، محیط اطراف و محیط کار و همه انسان های جامعه یک نوع مسئولیت داریم، تصریح کرد: انسان بدون مسئولیت اجتماعی در جامعه امروز نمی تواند زندگی کند. برگزاری این سمینارها و نشست ها قطعا در توسعه پایدار و مسئولیت پذیری بیشتر مدیران تأثیرگذار خواهد بود.

مدیر کل بازرسی، عملکرد و امور حقوقی استانداری خوزستان با اشاره به فعالیت های خود در حوزه رصد مسئولیت اجتماعی سازمان های دولتی گفت: در حوزه مسئولیت اجتماعی فعالیت های مدیران مختلف را رصد می کنیم و امیدوار هستیم تا مدیران با شرکت در چنین سیمنارهایی وظایف خود را به ویژه در حوزه مسئولیت های اجتماعی به نحو احسن انجام دهند.

رزمی در پایان بیان کرد: امیدوار هستیم تا برگزاری چنین سمینار ها و نشست هایی برای توسعه پایدار کشور و استان به فعالیت های مطلوبی منجر شود.

کد خبر 4236652

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 8 =