دفتر شیخ بهایی شخصی نیست، دولتی است

روابط عمومی شرکت سرمایه‌گذاری اهداف ابراز اهداف طی جوابیه ای به توضیح بخش هایی از گفته های هدایت الله خادمی، نایب رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی پرداخته است.

به گزارش خبرگزاری مهر، در پی درج مصاحبه ای با هدایت الله خادمی، نماینده مردم ایذه در مجلس شورای اسلامی در تاریخ 7 اسفند ماه با عنوان« آبدارچی راعضو هیات مدیره می‌کنند/درصندوق بازنشستگی نفت چه می‌گذرد؟»، شرکت اهداف رهپویان خاورمیانه زیرمجموعه صندوق بازنشستگی صنعت نفت توضیحی به این شرح به دفتر خبرگزاری ارسال کرد:

در پی اظهارات آقای خادمی نماینده ایذه در مجلس شورای اسلامی مبنی بر عضویت آبدارچی‌ها در هیأت مدیره یکی از شرکت‌های تازه ثبت شده از زیرمجموعه‌های صندوق بازنشستگی نفت و استقرار رئیس صندوق‌ها در دفتر شخصی به جای ساختمان صندوق‌ها، نکاتی را به آگاهی عموم می‌رساند.

۱ـ عضویت افراد آبدارچی در هیأت مدیره شرکت مذکور به هیچ عنوان صحت نداشته و همچنین مطابق مستندات اداره ثبت شرکت‌ها، صندوق بازنشستگی نفت و شرکت‌های تابعه هیچ‌گونه سهمی در شرکت مورد اشاره آقای خادمی ندارند.

۲ـ سرمایه‌گذاری‌های صندوق‌های بازنشستگی نفت در سهام سایر شرکت‌ها به نام «شرکت سرمایه‌گذاری اهداف» بوده و توسط شرکت مذکور اداره می‌شود. ستاد «شرکت سرمایه‌گذاری اهداف» و بعضی از شرکت‌های تابعه در ساختمانی واقع در خیابان شیخ‌بهایی بوده و رئیس صندوق‌های نفت که ریاست هیأت مدیره شرکت مذکور را نیز بر عهده دارد، در این ساختمان مستقر است. لذا ساختمان مذکور برخلاف ادعاهای مطروحه دفتر شخصی نبوده و محل فعالیت شرکت‌های تابعه صندوق‌های بازنشستگی نفت می‌باشد.

کد خبر 4243017

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 2 =