ضعف‌های سازمان همیاری شهرداری‌های استان زنجان ساختاری است

زنجان-معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار زنجان با بیان اینکه ضعف‌های سازمان همیاری شهرداری‌های استان ساختاری است، گفت: برای رفع مشکلات باید تغییر نگرشی و رویکرد اعمال شود.

به گزارش خبرنگار مهر، مهرداد سلطانی ظهر دوشنبه در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های استان در محل ساختمان شماره ۲ استانداری زنجان، با بیان اینکه باید برای رفع مشکلات ساختار در سازمان همیاری شهرداری‌های استان زنجان، تلاش ویژه صورت بگیرد، افزود: تعریف درست نقش آفرینی کارکنان و نظارت‌های دقیق به تولید ثروت منجر می‌شود و مشکلاتی از قبیل تغییر و تحولات و حتی تعدیل نیروی انسانی نخواهد داشت.

وی ادامه داد: این مجموعه تسلسل و ثبات مدیریتی نداشته و متاسفانه در دوره‌های مختلف با گسست‌های رویکردی مواجه شده‌ایم.

سلطانی با بیان اینکه گسست‌ها و جهت‌گیری‌های سازمان همیاری‌های شهرداری استان  را زیرو رو کرده و مشکلاتی را به وجود آورده است، افزود: در این راستا نیازمند تغییر نگرش است اما باید رویکرد جدید را هم به کمک گرفت.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار زنجان باید نقش افراد در چرخه تولید ثروت سازمانی مشخص شده و بر عملکردها نظارت شود که اگر این رخ ندهد ما مشکلی نداریم ولی اگر رخ ندهد ما به این نتیجه می‌رسیم که باید تغییراتی رخ دهد.

 سلطانی با بیان اینکه اقدامات انجام شده باید پیوست  اعتمادسازی داشته باشد، اظهار کرد: سازمان جزو بخش خصوصی بوده و باید برای سرمایه‌گذاران جلب اعتماد کند؛ چراکه بقای سیستم منوط به تلاش جمعی است و باید در این مسیر گام برداشت.

وی افزود: باید دنبال کسب اعتماد به سازمان باشیم و پرسنل سازمان هم باید به مدیر جدید اعتماد کرده و تلاش کنند که با امید به آینده شرایط را به سمت بهبود بیشتر سوق دهند.

 مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های زنجان به اجرای پروژه‌های مشارکتی اشاره کرد و گفت:  باید از داشته‌هایمان نیز بهره‌مندی لازم را داشته و بهره وری  را ارتقا دهیم.

سعید امیدی با اشاره به اینکه یکی از رموز موفقیت در مجموعه داشتن سازمان بی حاشیه است، افزود: امیدواریم در این زمینه نیز بتوانیم فعالیت مطلوبی داشته باشیم.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های زنجان  با بیان اینکه سازمان همیاری شهرداری‌ها بنگاه اقتصادی برای کمک به شهرداری‌ها است، گفت:  یکی از موضوعات موردتوجه در سازمان همیاری شهرداری‌های استان توجه به توان‌بخش خصوصی خواهد بود و  در این صورت سازمان قادر خواهد بود در پروژه‌های اقتصادی استان همکاری داشته و به درآمدزایی برسد.

امیدی با تاکید بر اینکه تقویت اعتماد با ذی‌نفعان و رفع مشکلات حقوقی ازجمله فعالیت‌هایی  است که باید اجرا شود،  گفت:  یکی از موضوعات موردتوجه در سازمان همیاری شهرداری‌های استان توجه به توان‌بخش خصوصی خواهد بود و  در این صورت سازمان قادر خواهد بود در پروژه‌های اقتصادی استان همکاری داشته و به درآمدزایی برسد.

وی با بیان اینکه باید از داشته‌هایمان بهره‌مندی لازم را داشته و بهره وری را ارتقا دهیم، افزود:  تقویت اعتماد با ذی‌نفعان و رفع مشکلات حقوقی ازجمله فعالیت‌هایی است که باید اجرایی شود.

کد خبر 4243970

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 11 =