نظارت بر رستوران‌های طاقبستان و تعطیلی یک واحد متخلف

کرمانشاه- معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه از نظارت ویژه بهداشتی بر رستوران های طاقبستان و تعطیلی یک واحد متخلف خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، رستوران ها و غذا خوری های منطقه توریستی طاقبستان شهر کرمانشاه توسط اکیپ مشترک به همراه قاضی ویژه تعزیرات حکومتی مورد نظارت و بازدسی های بهداشتی قرار گرفت.

 علیرضا امیری معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه در این رابطه گفت: اکیپ بازرسی بهداشتی مشترک ادارات دامپزشکی، مرکز بهداشت، نیروی انتظامی،اصناف، امان، اجرائیات شهرداری به همراه قاضی ویژه تعزیرات حکومتی رستوران ها و غذا خوری های منطقه طاقبستان را مورد نظارت و بازرسی های ویژه بهداشتی قرار دادند.

امیری با اشاره به هماهنگی های به عمل آمده، خاطرنشان کرد: تا ۱۵ فروردین ماه به صورت مستمر و روزانه بر رستوران ها و غذا خوری های سطح شهر کرمانشاه نظارت بهداشتی به عمل می آید.

معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه هدف از گشت و نظارت های بهداشتی را تامین سلامت شهروندان به خصوص مسافرین نوروزی اعلام کرد و افزود: با کسانی که بخواهند امنیت غذایی مردم را به مخاطره بیندازند به شدت برخورد خواهد شد.

این مقام مسئول ادامه داد: طی این بازدید مقدار ۱۷۸ کیلوگرم گوشت و مرغ ناسالم کشف، ضبط و امحاء شد. 

 امیری ضمن تقدیر و تشکر از ادارات ذیربط به ویژه قاضی تعزیرات حکومتی به منظور تشکیل اکیپ مشترک تصریح کرد: این گونه بازدید های مشترک تامین امنیت غذایی جامعه را در پی دارد و موجبات برخور قانونی توسط قاضی همراه تیم را با رستورانهای متخلف فراهم می آورد.

معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه اظهار داشت: توسط اکیپ نظارت ویژه بهداشتی با تعطیلی یک واحد از ادامه فعالیت یک رستوران متخلف جلوگیری به عمل آمد.

 امیری از مردم خواست: هرگونه تخلف بهداشتی را با تلفن ۱۵۱۲ و یا سامانه پیامکی ۱۰۰۰۱۰۰۰۱۵۱۲ اداره کل دامپزشکی درمیان بگذارند.

کد خبر 4247493

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 3 =