توجه به تولیدات داخلی سبب استحکام درونی می شود

ساری- فرمانده سپاه کربلای مازندران توجه به تولیدات داخلی ، فرهنگ بومی و ارزش نهادن به غرور ملی را از استحکام درونی نظام اعلام کرد.

سردار محمدحسین بابایی در گفتگو با خبرنگار مهر، به نام گذاری سال جدید توسط رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و اظهار داشت: همه باید به شعار سال توجه نشان دهند و در حیطه اقتصاد و معیشت به انجام کار عملی بپردازند.

وی  با بیان اینکه دشمن  قصد دارد با در تنگنای اقتصادی قرار دادن مردم ایران را شکست دهد ، افزود: وقتی نتوانستند از لحاظ فرهنگی و اعتقادی مردم را شکست دهند و با پا فشاری مردم بر سر آرمان های انقلاب مواجه شدند روش دیگری را برای رسیدن به هدف خود انتخاب کردند.

سردار بابایی توجه به استحکام درونی نظام را مهم دانست و تصریح کرد: توجه به تولیدات داخلی ، فرهنگ بومی و ارزش نهادن به غرور ملی از عواملی است که باید به آن توجه بیشتری نشان داد.

فرمانده سپاه کربلای مازندران واردات بی رویه و غیر ضروری را یکی از موانع اصلی استحکام درونی عنوان کرد و اظهار داشت: واردات کالا ها  می تواند به تولیدات داخلی و کالای ایرانی ضربه بزند به همین خاطر باید با جلوگیری از روند واردات غیر ضروری از کالای ایرانی حمایت کرد.

وی یادآور شد: فساد و تنبلی برخی مسئولان به همراه مصرف جنس خارجی  وبی توجهی به اصول اقتصاد مقاومتی و اعتماد به نسخه اقتصادی بیگانگان موجب ضرر زدن به اقتصاد ملی شده است.

سردار بابایی با بیان اینکه برجام اعتماد به نسخه بیگانه بود، تاکید کرد: عمل کردن به نسخه های دشمنان قسم خورده انقلاب و نگاه نکردن به ظرفیت های داخلی کشور از موانع اصلی استحکام درونی نظام اسلامی با محوریت اقتصاد مقاومتی است.

وی  افزود :  باید به جوانان مومن و انقلابی اعتماد کرد و در حوزه تولیدداخلی و اقتصاد مقاومتی هم انتظار آتش به اختیاری را از جوانان داشت.

فرمانده سپاه کربلای مازندران با تاکید بر اینکه دولت باید با اعمال سیاست های تشویقی از مجریان و حامیان تولید ملی حمایت کند ، خاطر نشان کرد:حمایت از کار وسرمایه ایرانی به همراه استفاده از ظرفیت های معطل مانده تولیدی کشور و بهره وری از منابع موجود در کنار  نظارت بر تولیدات داخلی و رعایت استاندارهای لازم موجب شکوفایی اقتصادی خواهد شد.

کد خبر 4259429

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 10 =