یادمان ۴۵۶ شهید علی آبادکتول طراحی و اجرا می‌شود

علی آبادکتول- شهردار علی آبادکتول از طراحی و اجرای یادمان ۴۵۶ شهید این شهرستان با اعتبارات داخلی شهرداری تا پایان سال خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، ابوذر اسفندیاری پور عصر چهارشنبه در نشست خبری به وضعیت بودجه شهرداری اشاره و اظهار کرد: بودجه مصوب شهرداری علی آبادکتول در سال گذشته ۱۳ میلیارد و ۴۴۰ میلیون تومان مصوب شده بود که در پایان سال ۱۷ میلیارد و ۱۶۷ میلیون تومان محقق یافت.

وی با بیان این که بودجه محقق شده این شهرداری ۲۸ درصد افزایش نسبت به بودجه مصوب را نشان می دهد، یادآور شد: این افزایش بودجه در حالی رقم خورد که تا مهرماه شهرداری علی آباد با ۱۵ درصد کسری بودجه همراه بود.

شهردار علی آبادکتول از ابلاغ و اجرای چارت جدید این شهرداری خبر داد و افزود: تا پیش از اجرای این چارت شهرداری علی آبادکتول یک معاونت داشت اما هم اکنون سه معاونت دارد.

وی به بودجه سالجاری این شهرداری هم اشاره و تصریح کرد: بودجه امسال ۱۴.۵ میلیارد تومان تصویب شده که ۵۲ درصد آن عمرانی و ۴۸ درصد جاری است.

اسفندیاری پور همچنین از فعال شدن کمیته های زیباسازی، توافقات، فنی و عمرانی، رفاهی و سرمایه گذاری و ... در شهرداری علی آبادکتول خبر داد و اضافه کرد: کمیته تدوین برنامه پنج ساله شهرداری با هدف احصاء ظرفیت ها و پتانسیل ها در کنار کمبودها تشکیل شده و تلاش دارد در راستای تدوین برنامه شهرداری را از روزمرگی خارج کند.

وی با بیان این که چارت سازمانی شهرداری اجازه فعالیت سازمان فرهنگی و هنری مستقل را نمی دهد از راه اندازی خانه فرهنگ خارکلاته در سال گذشته و افزایش خانه فرهنگ در سایر محلات خبر داد.

شهردار علی آبادکتول همچنین از طراحی و اجرای یادمان ۴۵۶ شهید این شهرستان تا پایان سال خبر داد و بیان کرد: صفر تا ۱۰۰ این یادمان از منابع داخلی شهرداری و در پارک شهر اجرا می شود.

کد خبر 4269144

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 2 =