اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان به مناسبت آغاز سال نو میلادی در پیامی خطاب به دانش آموزان مسیحی تاکید کرد: ما دانش آموزان ایرانی همدرد تمامی دانش آموزان زجر کشیده هستیم و از حملات بیرحمانه و تجاوزگرانه قدرت های زورگو و شیطانی عالم فریادحق طلبی سرمی دهیم .

به گزارش خبرگزاری مهر، در این پیام که توسط نمایندگان جنبش دانش آموزی تحویل دانش آموزان مسیحی شد آمده است : آغاز سال نو میلادی همراه است با سالروز میلاد مردی که دلش دریای مهر بود و قلبش معبد ایمان و چهره اش نورانی از پیام خداوند مهربان و چقدر ستودنی خواهد بود اگر شما و ما امروز در این دنیای فاصله ها ، بار دیگر آیه های وصل را طنین انداز کنیم . تا دلهای سپید مردمیان هر روز با طراوت تر از دیروز ، از باران ایمان و عشق سیراب شود و شبنم زلال یکدلی صفای بستان مهربانی گردد .

ما اعضای انجمن های اسلامی دانش آموزان و جنبش دانش آموزی ایران اسلامی در این هنگامه دلنشین و در سالی که مزین به نام مبارک آخرین پیامبر صلح و دوستی ،  حضرت رسول اکرم ( ص) می باشد صمیمانه ترین تبریکات خود را همراه گلواژه های روشنی ازمهر و عدالت همسفر نسیم می سازیم و تقدیم شما می داریم امید که پیام ما ، در خاطر مهربانی ها ، دوستی و همیاری را متجلی سازد .

چه نیکوست تا به یمن این تقارن مبارک ما همه خداپرستان همدل و همراه بپا خیزیم و با مبارزه با ظلم و ستم تا چشمه های جوشان صلح و دوستی را را در سراسر جهان جاری و ساری گردانیم ، تا دیگر چشم ها و دل هیچ کودک معصومی بارانی نباشد و دل هیچ مادر مضطربی در آشوب نماند و آرزوی هیچ پدر استواری به حسرت بدل نگردد و قامت جوان راست کرداری همنشین ابدی خاک نباشد و لبخند این کلام مشترک ، زینت چهره ها و طراوت جانها باشد .

ما دانش آموزان همدرد و همدم تمامی دانش آموزان زجر کشیده هستیم و خسته از حملات بیرحمانه و تجاوز گرانه قدرت های زورگو و شیطانی عالم به خانه و کاشانه ویران شده کودکان و نوجوانان افغانستان ، عراق و فلسطین فریادحق طلبی سرمی دهیم .

امروز جنبش دانش آموزی ایران اسلامی با عنوان پیام آوری از صلح و مهرورزی ، ردای همبستگی بر تن کرده است تا همگی با نگاهی سرشار از امید پرچم شور و شعور و درخشش برابری و برادری را به رهبری مجری نهایی عدالت بر بلندای قله های حق پرستی به اهتزاز درآوریم و دم مسیحایی او آرامشی زیبا و ماندگار را ساکن دل و شهر و دنیایمان سازد .

کد خبر 427549

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 2 =