رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران از تخصیص 32 میلیارد ریال اعتبار برای توسعه تصفیه خانه آب شماره دو کرج خبر داد.

وحید کیارشی روز چهارشنبه در حاشیه بازدید از پروژه های عمرانی شرکت آب و فاضلاب غرب استان تهران در گفتگو با خبرنگار مهر در کرج اظهار داشت: بودجه تخصیص یافته به این تصفیه خانه بالغ بر 42 میلیارد ریال است که پیشرفت مناسب و مطلوب آن موجب به تخصیص اعتبار 32 میلیارد ریالی در سال آینده می شود.

وی گفت: با توجه به روند اجرای پروژه های عمرانی در غرب استان تهران در هفته جاری اولین مرحله تخصیص اعتبارات موجود برای آبفای منطقه اعمال می شود زیرا پیشرفت فیزیکی طرح های این شرکت مثبت ارزیابی می شود.

کیارشی افزود: حجم پروژه های در دست اقدام این شرکت بسیار گسترده و منطقه تحت پوشش آن وسیع است بنابراین باید محل های جدیدی برای جذب هزینه ها و اعتبارات افزون تر ایجاد شود.

وی خاطرنشان کرد: ادامه روند تخصیص اعتبارت نیازمند فعالیت های مشترک و هماهنگی از سوی آبفا غرب استان تهران ، سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و تهران است که با توجه به پیشرفت های خوب ایجاد شده دورنمای مثبتی در زمینه افزایش جذب اعتبارات برای این شرکت پیش بینی می شود.

کیارشی یادآور شد: سرعت پیشرفت طرح های عمرانی آبفا نشان گر برنامه ریزی و مدیریت خوب پروژه ها است و به همین دلیل از همین جا نوید اختصاص اعتبارات مالی بیشتر به آبفای غرب استان تهران اعلام می شود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران از 6 پروژه عمرانی در دست احداث شرکت آب و فاضلاب غرب استان تهران بازدید کرد.

کد خبر 427554

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 8 =