معارفه معاون فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری متروی تهران

احسان بیسادی طی حکمی از سوی مدیر عامل شرکت بهره بردرای متروی تهران به عنوان سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی این شرکت منصوب شد.

 به گزارش خبرگزاری مهر، فرنوش نوبخت ضمن تشکر از فعالیت های بنی حسن معاون فرهنگی و اجتماعی سابق، گفت: فعالیت های فرهنگی و اجتماعی خوبی در متروی تهران و حومه انجام شده و در مدت زمانی که ایشان معاونت فرهنگی اجتماعی شرکت بهره بردرای متروی تهران را بر عهده داشتند به خوبی توانستند مسئولیت خود را انجام دهند.

وی تصریح کرد: بخش فرهنگی متروی تهران به خوبی جای خود را در بین مسافران و شهروندان پیدا کرده و خروجی برنامه های فرهنگی تا به امروزخوب بود. و این کار معاون جدید را سخت می کند و باید تلاش مضاعفی داشته باشد تا بتواند مخاطبان بیشتری را جذب کند.

نوبخت در ادامه با اشاره به اینکه متروی تهران و حومه روزانه یک میلیون ۸۰۰ هزار نفر مسافر دارد افزود: این میزان مخاطب از جمعیت برخی شهرهای بزرگ ایران هم بیشتر است و همین سلایق و قشرهای مختلف که درفصل های متفاوت تقاضاهای متفاوتی دارند کار را سخت تر کرده است امیدوارم با این تغییرات بتوانیم شاهد افزایش مشارکت بیشتر شهروندان و شهرداری های نواحی مختلف با معاونت فرهنگی شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه باشیم.

مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از همه معاونین ومدیران خواست همکاری لازم را برای هم افزایی و همدلی، فعالیت های فرهنگی داشته باشند.

درپایان این مراسم محمد بنی حسن نیز با تشکر از مدیر عامل و همکاران خود در شرکت بهره برداری متروی تهران  اظهار داشت: خدمت کردن در این شرکت باعث افتخار من بود و آنچه اتفاق افتاد این است که معاونت فرهنگی اجتماعی شرکت بهره برداری متروی تهران ویترین فعالیت های فرهنگی شهرداری شد و این را مدیون تلاش همکاران اینجانب در این بخش هستم.

در پایان با اهدا لوح از زحمات محمد بنی حسن تقدیر و حکم، احسان بیسادی توسط مهندس نوبخت مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه اهدا شد.

کد خبر 4282024

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 11 =