دروغ هولوکاست برای چنگ اندازی بر فلسطین مطرح شد

رئیس حزب عربی سوسیالیست مصر گفت که صهیونیستها دروغ هولوکاست را برای چنگ اندازی بر فلسطین مطرح و ترویج کردند.

به گزارش خبرگزاری مهر، "وحید الاقصری" در گفتگو با العالم گفت : صهیونیست ها پس از شایع کردن این موضوع که فلسطین سرزمینی بدون ملت و یهودیان ملتی بدون سرزمین هستند و این سرزمین حق یهودیان و متعلق به آنان است؛ دروغ هولوکاست را برای چنگ اندازی بر فلسطین مطرح و ترویج کردند.

وی در حاشیه سمیناری تحت عنوان دروغ هولوکاست و هولوکاست عرب ها در فلسطین که در قاهره - پایتخت مصر- برگزار شد، افزود: صهیونیست ها با طرح هولوکاست جنایات و کشتار خود علیه عرب های مسلمان یا مسیحی در سرزمین اشغالی فلسطین، مصر، لبنان، سوریه، اردن و همه کشورهایی را که برای بازپس گیری حقوق غصب شده خود وارد جنگ با رژیم اسرائیل شدند، توجیه می کنند.

الاقصری اظهار داشت : صهیونیست ها همچنین از این دروغ برای توجیه شانه خالی کردن از قوانین بین المللی و کسب همبستگی کشورهای ستمگر سود می جویند که نمونه آن هم استفاده همیشگی واشنگتن از امتیاز وتوی خود علیه هر قطعنامه ای است که در محکومیت اسرائیل مطرح می شود.

وی گفت : صهیونیست ها همچنین از طریق طرح دروغ هولوکاست مطالبات مداوم و دریافت غرامت های زیاد مالی از آلمان، آمریکا و کشوری دیگر را توجیه می کنند.

این مسئول حزبی مصر افزود: یهودیان با باج خواهی از ملت های جهان به بهانه هولوکاست دروغین زندگی کرده و ادعا می کنند که هیتلر نزدیک به 6 میلیون نفر از آنها را اعدام کرده است، اما تحقیقات علمی با برهان های قاطع ثابت کرده است که در آلمان نازی اتاق های گازی که برای اعدام این تعداد زیاد از یهودیان به کار گرفته شده باشد وجود نداشته است  و از سوی دیگر، شمار یهودیان اروپا در طول جنگ جهانی دوم از 3 میلیون نفر بیشتر نبوده و برهمین اساس، آنچه هولوکاست نامیده می شود، ادعایی دورغین بوده و این ادعای دروغین به عنوان لکه ننگی بر پیشانی اسرائیلی ها باقی خواهد بود.

کد خبر 428276

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 4 =