جشنواره فرصتی برای کشف استعداد جوانان است

اجرای ارکستر موسیقی نو در بیست و دومین جشنواره موسیقی فجر با مروری بر مجموعه ای از آثار "علیرضا مشایخی " رهبر این ارکستر برگزار می شود.

رهبر ارکستر موسیقی نو ضمن بیان این مطلب در گفتگو با خبرنگار مهر گفت:گروه نوازندگان جوان ارکستر موسیقی نو مجموعه ای از قطعات مرا که در طول سال ها فعالیت در عرصه موسیقی ساختم را در بیست و دومین جشنواره موسیقی فجر اجرا می کنند.

"علیرضا مشایخی " در ادامه به قطعاتی که قرار است اجرا شود اشاره کرد وگفت:قطعه "داستان کوتاه " با تک نوازی قوام صدری  و با همکاری ارکستر موسیقی پارس برای اولین بار به رهبری احسان خطیبی در جشنواره موسیقی فجر اجرا می شود، "سمفونیتا " قطعه دیگری از آثار چند فرهنگی من است ، "سونات 82 " قطعه ای به مناسبت سالگرد ده سالگی ارکستر موسیقی نو است که در سال 82 ساختم و همچنین "کاکتوس سفید" پایان بخش قطعات ارکسترموسیقی نو در قسمت گروه نوازی است.

وی درباره بخش تک نوازی ارکستر موسیقی نو گفت:تک نوازی قطعه "لحظه ها" در نیمه نخست اجرا و "سونات 82 "در قسمت دوم برنامه توسط قوام صدری اجرا می شود.     

"علیرضا مشایخی " رهبر ارکستر موسیقی نو در پایان درباره جشنواره موسیقی فجر گفت:جشنواره موسیقی فجر فرصتی است برای ارزیابی آثار حاضر در مهمترین رویداد فرهنگی سال در جشنواره موسیقی که به نظر من علاوه بر در نظر گرفتن این جنبه باید فرصتی مغتنم برای کشف استعداد جوان در عرصه های مختلف موسیقی باشد. 

لازم به ذکر است گروه ارکستر موسیقی نو به رهبری علیرضا مشایخی یکشنبه 17 دی ماه  ساعت 18 در تالار رودکی برگزار می شود.

کد خبر 428326

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha