یکسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری با کمک ۲۲۰۰ میلیاردی دولت

مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری از یکسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری با کمک دولت خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، جمشید تقی زاده گفت: مشکلات بازنشستگان را با عمق جان درک می کنم و تمام تلاشمان را می کنیم تا از طریق مجراهای قانونی و با کمک دولت و مجلس آن را حل کنیم.

وی با تاکید بر اینکه ما مسئولان، کارگزار بازنشستگان هستیم، افزود: اجرای قانون مدیریت خدمات کشوری که اصلاح آن اکنون در مجلس در حال انجام است یک ضرورت مهم بوده و ما نیز با ارتباطی که با مجلس و نمایندگان برقرار کردیم به دنبال طرح خواسته های بازنشستگان هستیم.

تقی زاده تاکید کرد: همه باید با همکاری و همدلی و با یک صدای واحد به دنبال طرح خواسته و انتظارات جامعه بازنشستگان باشیم. یکی از اولویت های ما همسان سازی حقوق بازنشستگان است. در این زمینه با اجرای طرح افزایش پلکانی حقوق که کارهای عملیاتی آن به اتمام رسیده، علاوه بر افزایش متناسب با نرخ تورم، بخشی هم در قالب ۲۲۰۰ میلیارد تومان تخصیص از سوی دولت، اضافه خواهد شد و ما پیگیر بهبود حقوق بازنشستگان سنوات قبل در مقایسه با بازنشستگان جدید هستیم. 

وی ادامه داد: در حوزه بیمه درمان نیز برنامه های خوبی مورد توجه قرار گرفته تا ضمن اضافه شدن خدمات جدید به بیمه درمانی مکمل، فرآیندهای هزینه و پرداخت نیز کوتاه شده و بازنشستگان عزیز با سهولت بیشتر به خدمات مورد نظر خود دسترسی داشته باشند. توجه به بیماران خاص با توجه به نوع بیماری ها و هزینه های سنگینی که متحمل می شوند نیز جزو سیاست های درمانی و بیمه ای صندوق است.

تقی زاده همچنین از ارائه تسهیلات سفر و گردشگری برای بازنشستگان تحت پوشش خبر داد و افزود: برنامه ریزی هایی برای سفرهای سیاحتی و زیارتی ارزان قیمت در حال انجام است و ما تلاش می کنیم تا در گام اول خدمات کنونی از نظر کمی و کیفی ارتقا یابد و در گام بعدی خدمت نوین سفر را اجرایی کنیم که قطعا تحولی در حوزه گردشگری بازنشستگان ایجاد خواهد کرد

کد خبر 4284112

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 0 =