توضیحات معاون اجرایی نمایشگاه درباره آراء صادره برای ناشران متخلف

معاون اجرایی سی و یکمین نمایشگاه کتاب تهران درباره آراء صادره برای ناشران متخلف تا پایان روز پنجم این نمایشگاه، توضیحاتی ارائه کرد.

یحیی دهقانی معاون اجرایی سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در پاسخ به خبرنگار مهر در مورد آراء صادره برای ناشران متخلف این دوره از نمایشگاه تاکنون گفت: به سه دلیل عمده شامل واگذاری غرفه به غیر، نقد کردن بن ها و عرضه کتاب های سایر ناشران، آرائی برای تعدادی از ناشران متخلف در نمایشگاه امسال کتاب تهران صادر شده است.

وی با بیان اینکه ۸۶ پرونده به هیئت رسیدگی به تخلفات ناشران ارائه شده که البته همه آنها مورد رسیدگی قرار نگرفته است، افزود: بر اساس برخی از آراء صادر شده، غرفه های تعدادی از ناشران بسته شده است. غرفه های برخی از آنها به مدت یک روز بسته شده است، به برخی از ناشران متخلف اخطار با درج پرونده داده شده است و برخی دیگر ضمن تعطیلی غرفه شان تا پایان نمایشگاه، از حضور در نمایشگاه های استانی کتاب در سال جاری محروم شده اند.

معاون اجرایی سی و یکمین نمایشگاه کتاب تهران در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار مهر مبنی بر اینکه این تخلفات بیشتر در چه بخش هایی از نمایشگاه صورت گرفته است، گفت: عمده این تخلفات مربوط به بخش ناشران عمومی و ناشران دانشگاهی بوده است.

کد خبر 4290203

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 3 =