بازدیدگروه نظارت اداره نظامهای پرداخت بانک مرکزی ازخدمات بانک شهر

بازدید گروه کنترل و نظارت اداره نظام‌های پرداخت بانک مرکزی از خدمات بانک شهر

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، ریاست گروه کنترل و نظارت اداره نظام‌های پرداخت بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران به همراه کارشناسان فنی این گروه، همزمان با برگزاری سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با حضور در شبستان مصلی پایتخت از نحوه ارائه خدمات بانکی به بازدیدکنندگان از این نمایشگاه بازدید کردند.

طبق اعلام مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، گروه کنترل و نظارت اداره نظام های پرداخت بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران با توجه به نوآوری بانک شهر در ارائه سرویس‌های نوین پرداخت، جهت بازدید و بررسی فنی فرآیند این سرویس ها در محل نمایشگاه کتاب حضور پیدا کردند.

این گروه با اشاره به استفاده از ظرفیت‌های کارت ملی هوشمند که با اعطای مجوز از سوی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و در تعامل گسترده و همکاری خوب سازمان ثبت احوال و همت جوانان نخبه بانک شهر برای اولین بار اجرایی شده است ، پس از بررسی همه مراحل انجام تراکنش، در نهایت رضایت خود را از نحوه ارائه سرویس اعلام کردند.

لازم به ذکر است، بانک شهر طی ۳ سال گذشته با تاکید بر ارایه خدمات نوین  برای ر فاه بازدیدکنندگان در نمایشگاه بین المللی کتاب پایتخت ، همواره تحقق شعر «نوآوری در خدمت» را سرلوحه اقدامات خود قرار داده است.

درهمین راستا حضور این بانک در بزرگترین رخداد فرهنگی کشور در سال اول با  صدور بن کارت فیزیکی؛ سال دوم به کارگیری از تکنولوژی NFC و امسال نیز  استفاده از کارت ملی  هوشمند به عنوان بن کارت همراه بوده است.

موفقیت بانک شهر در جلب اعتماد اهالی کتاب و کتابخوانی

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به خدمات گسترده بانک شهر در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب پایتخت،گفت: بانک شهر با ۳ حضور پیاپی در نمایشگاه کتاب تهران  توانسته در جلب اعتماد اهالی کتاب و کتابخوانی موفق عمل کند.

طبق اعلام مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، محمدرضا رضایی نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب افزود: بانک شهر با هدف کمک به شهروندان و حمایت از توسعه و آبادانی شهرهای مختلف کشور در حال فعالیت است که در همین راستا توانسته تاثیر بسزایی در تسهیل زندگی شهری و حل مشکلات و معضلات شهری داشته باشد.

وی با بیان اینکه خوشبختانه طی چند سال گذشته،سرمایه‌های شهروندان در بانک شهر در پروژه‌های عمرانی و فرهنگی  سرمایه‌گذاری شده است، تصریح کرد: این اقدام پیامدهای مثبتی برای ارتقای فرهنگ کشور و  آبادانی کلان شهرها و حتی شهرهای کوچک داشته است.

رضایی با تاکید بر اقدامات تاثیرگذار بانک شهر در حوزه فرهنگ کشور، ادامه داد: این بانک با حمایت از اهالی کتاب و کتابخوانی و به خصوص نقش آفرینی در نمایشگاه های کتاب استانی توانسته اقدامات جدید و قابل توجهی در این حوزه انجام دهد که این موضوع بانک شهر را از سایر بانکها متمایز کرده است.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیشرفت های اخیر بانک شهر در حوزه بانکداری الکترونیک،گفت:یکی از دلایل مهم استقبال جوانان از این بانک ؛ توجه به  نوآوری در حوزه بانکداری است و ارایه برترین  و به روزترین خدمات بانکی از سوی بانک شهر در نمایشگاه های کتاب همواره مورد استقبال اهالی فرهنگ بوده است.

کد خبر 4290816

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 8 =