توضیحات سخنگوی نمایشگاه کتاب درباره گزارش تخلفات یک مدیر

سخنگوی نمایشگاه کتاب و رئیس هیئت رسیدگی به تخلفات ناشران ضمن تائید دریافت گزارش هایی از تخلفات مدیر یکی از کمیته های این نمایشگاه، در این باره توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، همایون امیرزاده سخنگوی سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران و رئیس هیئت رسیدگی به تخلفات ناشران پیش از ظهر امروز سه شنبه هجدهم اردیبهشت ماه در جریان نشست خبری خود با اصحاب رسانه به سوال خبرنگار مهر درباره اخبار شنیده شده از تخلفات مدیر یکی از کمیته های نمایشگاه کتاب تهران در غرفه خود پاسخ گفت.

امیرزاده با بیان اینکه ما در نمایشگاه کتاب تهران تقسیم بندی غیره و ذلک نداریم گفت: تمامی همکاران ما در برگزاری نمایشگاه کتاب که از صنف نشر هستند، به واسطه فعالیت در این حوزه، بخشی از امور نمایشگاه کتاب را بر عهده گرفته اند و در جایگاه های مدیریتی این رویداد مهم قرار گرفته اند. بدیهی است چنانچه تخلفی از هر یک از ناشران چه ناشر مستقل باشد و چه در جایگاه مدیر یکی از کمیته های نمایشگاه سربزند، برخورد قانونی لازم با وی صورت خواهد گرفت.

رئیس هیئت رسیدگی به تخلفات ناشران ادامه داد: امسال با دستور و اصلاح آئین نامه، هیئت رسیدگی به تخلفات ناشران اجازه یافت تا علاوه بر بررسی تخلفات مربوط به ناشران، تخلفات مربوط به مدیران و کارکنان نمایشگاه کتاب را هم رسیدگی کند و چنانچه گزارشی از هر یک از این بخش ها نیز به هیئت برسد، ما حتماً آن را بررسی می کنیم.

وی سپس با تائید دریافت گزارش هایی از ارتکاب برخی تخلفات در غرفه مدیران یکی از کمیته های نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در سال جاری تاکید کرد: در این مورد، ما به صورت غیر رسمی گزارش هایی دریافت کرده ایم که قطعاً مانند باقی گزارش ها به موارد مربوط به این گزارش هم رسیدگی خواهد شد.

امیرزاده با بیان اینکه ما هیچ علاقه ای برای تعطیل کردن غرفه ای در نمایشگاه کتاب نداریم، تاکید کرد: البته جلوی تخلف را می گیریم. همکاران ما ابتدا تذکرات لازم را به متخلف می دهند و چنانچه اصلاح نشد، ما با متخلف برخورد می کنیم.

سخنگوی سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران بار دیگر در مورد گزارش یاد شده اطمینان داد: بنده این موضوع را به جد پیگیری می کنم و چنانچه گزارش های دریافتی صحت داشته باشد، تذکرات لازم را خواهیم داد و اگر پس از تذکرات، اصلاحات لازم انجام نشود، برخورد قانونی را صورت خواهیم داد.

کد خبر 4290940

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 1 =