طباطبایی: پیگیر دو وعده دیگرم به بسکتبالی‎ها هستم/ پرداخت بدهی‎ها

رئیس فدراسیون بسکتبال با اشاره به پیگیری‎هایی که برای تحقق وعده‎هایش به اهالی این رشته داده است، در مورد شرایط در اختیار گرفتن سالن افراسیابی و جذب اسپانسر توضیح داد.

رامین طباطبایی در گفتگو با خبرنگار مهر با یادآوری اینکه جابجایی فدراسیون بسکتبال از مجموعه شهید کشوری به آزادی از ابتدای این هفته آغاز شد، گفت: این اولین قول من به جامعه بسکتبال بود که برای آن اقدامات لازم را انجام دادم و خوشبختانه با پیگیری های به موقع که داشتیم،توانستم آن را عملی کنم.

وی تصریح کرد: فدراسیون بسکتبال به یک ساختمان آبرومندانه نیاز داشت. ساختمانی که ما در آن اسکان داشتیم، مناسب جایگاه بسکتبال نبود. بر این اساس یکی از اولویت های خود برای مدیریت در این فدراسیون را، تغییر محل ساختمان قرار داده بودم. 

رئیس فدراسیون بسکتبال با بیان اینکه از حالا به بعد، به شدت پیگیر دو قول دیگر خود به جامعه بسکتبال خواهد بود، اظهار داشت: در اختیار گرفتن سالنی در مرکز شهر برای تمرین و جذب اسپانسری در خور شأن دو مورد مهم دیگری است که به شدت پیگیر هستیم.

طباطبایی در رابطه با سالن اختصاصی برای بسکتبال و  اینکه سالن افراسیابی به این رشته اختصاص داده شده،گفت: صحبت های لازم صورت گرفته است؛ از طرف فدراسیون بسکتبال، مکاتبات لازم با وزارت ورزش و شخصِ داورزنی و همچنین شخصِ کریمی در شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی انجام شده است. منتظر هستیم تا پاسخ نامه ما را بدهند و سالن را در اختیار بگیریم.  

وی در پاسخ به این پرسش مبنی بر اینکه «مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی در نشست اخیر خود اینگونه عنوان کرد که قرارداد مربوط به در اختیار گرفتن سالن افراسیابی آماده است اما فدراسیون بسکتبال هنوز برای امضای آن اقدام نکرده است؟»، گفت: قرار بر این بود تا این سالن از فدراسیون جودو گرفته شود و به ما تحویل داده شود اما تا جایی که می دانم هنوز جودوکاران در این سالن مشغول به تمرین هستند. حتی رئیس جودو (درخشان) اعلام کرده که تا سالن جدیدی نگیرند، افراسیابی را تحویل نمی دهند. در هر صورت منتظر اعلام شرکت توسعه هستیم اما هنوز پاسخی به نامه ما ندادند. سالن را هم در اختیار نگرفته ایم.

رئیس فدراسیون بسکتبال در مورد نظام درآمدزایی در این فدراسیون که دیگر برنامه مورد تأکید وی برای ریاست بود نیز توضیح داد و گفت: می خواهیم برند بسکتبال را به گونه ای عرضه کنیم که اسپانسرهای بزرگ جذب شوند. برخی دوستان انتقاد کرده اند که اسپانسری برای بسکتبال نمی آید و بعضاً این موضوع را به نقل از من عنوان کردند در حالی که این گونه نیست. من این صحبت را مطرح نکرده بودم. 

طباطبایی در این رابطه افزود: تأکیدم بر این بوده که تاکنون اسپانسری در خور شأن برای بسکتبال نیامده است. باید با اسپانسرهای قوی وارد مذاکره شویم. تا الان بیش از ۱۰ اسپانسر خواستار همکاری با ما شده اند و به نوعی متقاضی استفاده از شرایط تبلیغاتی در این باشگاه بوده اند اما تأکید شخص من این است که اسپانسری جذب شود که بزرگ و متناسب با جایگاه بسکتبال باشد.

وی در ادامه گفتگو با خبرنگار مهر با تاکید بر اینکه تمام بدهی های مربوط به فدراسیون قبلی پرداخت شده، تأکید کرد: طی سه، چهارماهی که از ریاستم در فدراسیون بسکتبال می گذرد، اعزام های زیادی داشتیم. طبیعی است که برای تأمین هزینه این اعزام ها، نظام جذب اسپانسر بوده ایم و این کار را هم انجام داده ایم اما آنچه مدنظر ماست این است که جذب اسپانسر اصلی بر مبنای علمی صورت بگیرد. در این رابطه جلسات منظمی داشته ایم و به شدت پیگیر آن هستیم.

رئیس فدراسیون بسکتبال همچنین با تأکید بر اینکه در سه ماه گذشته هیچ اعزامی در فدراسیون بسکتبال از قلم انداخته نشده است، یادآور شد: این در حالی است که شرایط این فدراسیون با فدراسیون قبل متفاوت است، به خاطر اینکه اعزام بانوان هم به بخش مردان اضافه شده و همین موضوع نیز می تواند منابع مالی خوبی در اختیار داشته باشیم. تأکیدم بر این است کار تبلیغاتی و بازاریابی برای بسکتبال باید متناسب با این رشته انجام شود تا به نوعی بسکتبال خودش یک برند معروف شود.

کد خبر 4291671

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 13 =