امام فرمودند نباید از هیاهوی قدرتمندان بهراسید

رئیس شورای مرکزی جبهه مردمی همچنین با تاکید بر اینکه آینده روشن است و باید مراقب باشیم عقب نیفتیم، خاطرنشان کرد: وای به حال کسانی که بر سر سفره انقلاب باشند اما کفران نعمت کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام محمدحسن رحیمیان رئیس شورای مرکزی جبهه مردمی در نشست دبیران استانی و اقشاری این جبهه که صبح امروز (پنجشنبه) برگزار شد، ضمن اشاره به جبهه بندی حق و باطل به تبیین سخنان امام در این زمینه پرداخت و اظهار داشت: ما یک فعالیت فراگیر بزرگ در این موقعیت خطیر خواهیم داشت و آینده ما روشن است و باید با دل روشن و امیدواری قدم برداریم.

حجت الاسلام رحیمیان افزود: امام فرمودند نباید از هیاهوی قدرتمندان بهراسید چرا که این قرن، قرن غلبه حق بر باطل است.

 رئیس شورای مرکزی جبهه مردمی با تاکید بر اینکه خداوند پیروزی جبهه حق  را تضمین کرده است، افزود: این سخن امام مربوط به قبل از انقلاب است و در حالی که کسی پیروزی انقلاب را باور نداشت و همه قدرتها برای عدم پیروزی انقلاب اسلامی تلاش میکردند امام این مطلب را مطرح کردند.

وی با یادآوری اینکه امام‌فرمود پرچم انقلاب به دست صاحب اصلی آن سپرده می‌شود گفت: برخی از علائم ظهور معتبر نیست اما امام با اطمینان تحولات ایران را از نشانه‌های ظهور می‌دانستند و مبنای این سخن ‌نیز آموزه‌های قرآنی است.

حجت الاسلام رحیمیان تصریح کرد: نظام خلقت بر اساس حق آفریده شده است و همه چیز در اختیار جنود خداست از این رو می‌فرماید این حق بر گردن خداست که مومنین را یاری میکند.

رئیس شورای مرکزی جبهه مردمی ادامه داد: امریکا و استکبار جهانی بعد از سقوط شوروی، مدعی بود کشوری قدرتمندتر از آن نیست در حالی که خداوند می‌فرماید خدا قدرتمندتر از همه است و همه چیز در ید قدرت خداست.

وی یادآورشد: همه دیدیم صدام‌ به عنوان یک فرد متکبر را با ذلت و خواری گرفتند و آواره شهر و دیارش شد و این بدترین عذاب برای این افراد است.

حجت الاسلام رحیمیان تصریح کرد: شبهه ای وجود ندارد که باطل نابودشدنی است و تمام توطئه های دشمن به گفته قرآن دامنگیر خودشان خواهد شد.

رئیس شورای مرکزی جبهه مردمی بر همین اساس افزود: طواغیت شیطانی و اهل باطل طبق سنت تاریخی فرجام‌شان یکسان بوده و شاه و صدام نمونه های عصر ما هستند و این سنت الهی است.

وی افزود: اینکه امام و رهبری درباره نابودی باطل قاطعانه صحبت می‌کنند، صرفا تحلیل سیاسی نیست بلکه سنت الهی است و جز قوانین خداوند است و ما کاری کنیم یا خیر آمریکا و اسرائیل نابودشدنی هستند.

حجت الاسلام رحیمیان با بیان اینکه آیات زیادی داریم که نشان می‌دهد شکی در نابودی جریان باطل از جمله اسرائیل و آمریکا وجود ندارد، گفت: این طرف نیز تردیدی در پیروزی جبهه حق نیست.

رئیس شورای مرکزی جبهه مردمی ادامه داد: سر سوزنی کید دشمن به ما ضرر نمی زند به شرط اینکه مقاومت کنیم و تقوی داشته باشیم؛ ما باید یادآور شویم هر مکری که علیه انقلاب انجام دادند به ضرر خودشان تمام شد از جمله دستگیری امام در ۱۵ خرداد که خودشان نیز به این نتیجه رسیدند که کار اشتباهی بوده است.

وی با بیان اینکه در آن مقطع برخی علما در بین مراجع شناخته تر از امام بودند، گفت: دستگیری امام باعث شد ایشان بیشتر شناخته شوند و حتی برخی افراد از مراجع خود به امام برگشتند، لذا اگر امام به نجف هم تبعید نمیشدند مرجعیت ایشان از مرزها خارج نمیشد.

حجت الاسلام رحیمیان در ادامه تصریح کرد: مکر دشمن در ایجاد جنگ تحمیلی، فتنه ۸۸ و پدیده داعش به خود دشمن بازگشت و همه دیدیم داعش، تفاوت اسلام عملی و ناب با اسلام آمریکایی را مشخص کرد درحالی که اگر ما میلیاردها تومان هم پول خرج میکردیم نمی‌توانستیم به این صراحت تفاوت آنها را نشان دهیم.

رئیس شورای مرکزی جبهه مردمی همچنین با تاکید بر اینکه آینده روشن است و باید مراقب باشیم عقب نیفتیم، خاطرنشان کرد: وای به حال کسانی که بر سر سفره انقلاب باشند اما کفران نعمت کنند.

وی همچنین در پایان از دبیران استانی و اقشار جبهه مردمی خواست با توجه به ساختار و سند راهبردی جبهه، ‌فعالیت‌های خود را  گسترش دهند.

کد خبر 4293004

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 6 =