هیئت وزیران وزارت بازرگانی را موظف کرد با هماهنگی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور با اختصاص مبلغ 2 میلیارد ریال برای توسعه و تکمیل نمایشگاه بین المللی استان بعد از اصلاح ترکیب سهامداران از محل اعتبارات یارانه صادراتی و 3 میلیارد ریال برای تامین زیرساخت و تجهیز محل نمایشگاه از محل اعتبارات استانی، اقدام کند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، اختصاص تسهیلات ارزان قیمت از محل کمک های فنی و اعتباری به منظور تامین فضای مورد نیاز ذخیره سازی گندم و تامین اعتبار مورد نیاز اجرای پروژه سیلوی 20 هزار تنی سرپل ذهاب ، به نحوی که تا پایان سال 1386 به اتمام برسد، از دیگر مصوبات هیات وزیران در استان کرمانشاه بود.

به موجب این گزارش، هیئت وزیران مبلغ 5 میلیارد ریال جهت ایجاد پایانه استان در مرز پرویزخان قصرشیرین از محل اعتبارات ملی و استانی و 5 میلیارد ریال از محل تسهیلات تبصره (2) به منظور تجمیع اتحادیه ها و مجامع امور صنفی این استان اخصاص داد.

هیئت وزیران در تصویب‌نامه دیگری وزارت تعاون را موظف کرد با هماهنگی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور نسبت به تاسیس 456 واحد تعاونی در گرایش های مختلف اقتصادی برای ایجاد حداقل 7834 نفر فرصت شغلی با اولویت فارغ التحصیلان دانشگاهی اقدام کند.

همچنین هیئت وزیران در تصویب‌نامه مذکور وزارت تعاون را موظف کرد تا نسبت به تاسیس حداقل 15 واحد تعاونی بانوان فاقد شغل جویای کار، اختصاص مبلغ 2 میلیارد ریال برای تامین سرمایه در گردش واحدهای تعاونی راکد، بدون نیاز به سپرده گذاری نزد صندوق تعاون کشور و تاسیس 3 واحد تعاونی فراگیر استانی و شهرستانی در کرمانشاه اقدام کند.

هیئت وزیران در تصویب‌نامه دیگری وزارت رفاه و تامین اجتماعی را مکلف کرد با هماهنگی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و با رعایت مقررات قانونی نسبت به تامین 2 هزار فقره جهیزیه جهت ازدواج زوج های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) ، سازمان بهزیستی کشور و استانداری کرمانشاه و احداث 2 باب خانه مهر در پارک های شهرستان کرمانشاه جهت بازنشستگان کشوری و تامین اجتماعی اقدام کند.

کد خبر 429395

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 10 =