زمان خاموشی سالانه مشترکین قزوین به ۲۷۰ دقیقه کاهش یافت

قزوین-معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین گفت:با آموزش و بازدیدهای مستمر،تعمیر و نگهداری مناسب و مدیریت بهینه، زمان خاموشی مشترکین به ۲۷۰ دقیقه در سال کاهش یافت.

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم جشن سپاس و تقدیر از کارگران برگزیده در حوزه ایمنی شرکت برق استان قزوین روز دوشنبه درمحل سالن اجتماعات این شرکت برگزار شد.

یوسف اینانلو در این مراسم اظهارداشت: در شاخص های بهره وری با اقدامات انجام شده، آموزش ها و نظارت های مستمر توانستیم زمان خاموشی را کاهش دهیم.

وی اضافه کرد: در شرایطی که میانگین خاموشی ها در کشور ۷۰۰ دقیقه بود توانستیم در استان این میزان را به ۲۷۰ دقیقه کاهش دهیم که تلاش می کنیم این روند تا ۱۰۰ دقیقه کاهش یابد.

اینانلو بیان کرد: در سطح جهانی و کشورهای پیشرفته میزان خاموشی هر مشترک ۱۰ دقیقه است و اگر بخواهیم به استاندارد جهانی برسیم باید راه درازی را طی کنیم.

وی گفت: آموزش، نظارت، تشویق و تنبیه و بازآموزی از کارهایی است که برای ایمن سازی محیط کار و جلوگیری از حوادث انجام شده که در این راستا در سال گذشته ۱۳۲۴ فقره بازدید از اکیپ های اجرایی، تامین نیرو، توزیع و پیمانکاران پروژه های حجمی صورت گرفته است.

اینانلو اظهارداشت: ایمنی از کار جدا نسیت بلکه در ذات کار نهفته است ولی با آموزش و استفاده از تجهیزات مدرن و ایمن حوادث را بشدت کاهش دادیم.

وی اضافه کرد: در سال گذشته شاهد سه فقره حوادث درون سازمانی، یک مورد شبه حوادث درون سازمانی، یک مورد حوادث پیمانکاری و شش مورد تصادف خودروها در ماموریتها بودیم که در چند سال گذشته به نصف کاهش یافته است.

معاون بهره برداری ودیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین یادآورشد:بابرگزاری جشن سپاس به همه کارگران وفعالانی که در یک سال گذشته حوادث کار را کاهش و با سلامت ماموریتهای محوله را انجام داده باشند پاداش پرداخت می کنیم.

وی اضافه کرد: در سال ۹۵ تعداد ۱۸۸ مورد تشویقی به همکاران پرتلاش به مبلغ ۸۸ میلیون تومان پرداخت شد.

اینانلو اظهارداشت: در سال گذشته هم ۲۶۱ مورد تشویق صورت گرفت و ۱۱۳ میلیون تومان پاداش به همکارانی که مقررات و قوانین ایمنی را رعایت کردند پرداخت شد.

وی گفت: امسال هم امیدواریم با کاهش حوادث ناشی از کار شاهد مراقبت و رعایت مقررات ایمنی در شرکت توزیع نیروی برق قزوین باشیم تا بتوانیم افراد بیشتری را تشویق کنیم.

در ادامه از ۲۷۵ تن از کارگران فنی، دکل بند، حفاران، ماموران قطع و وصل، نصب انشعابات، تست و بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق قزوین تجلیل شد.

کد خبر 4296668

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 3 =